Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ihat a macskám kecsketejet?

Ihat a macskám kecsketejet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 10 honapos perzsa cicam. Eddig cicatejet kapott. De erdekelne, h kecskejet adhatnek-e helyette? Koszonom elore is :)

2014. márc. 24. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Cicatejet?

Hogyan fejted meg a macskamutit?

2014. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy érti,hogy az anya cica táplálta idáig..nem? Ha igy is van,szerintem kaphat.De nem biztos,várj még a válaszokra.
2014. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont direkt macskák számára készült, alacsony laktóztartalmú vagy laktózmentes tejre gondolt, tekintve hogy a macskák nagy százaléka laktózérzékeny. Kecsketejjel kapcsolatban nem tudok mit mondani.
2014. márc. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ihat, sokkal emészthetőbb mint pl. a tehéntej. Szomszédunk 1 hetes kiscicát és kis nyuszikat is nevelt fel kecsketejjel. Sőt kisbárányt és kiskutyákat is nevelnek vele ha valami okból anya nélkül maradnak. Viszont a 10 hónapos cica már nagyjából ki van fejlődve ,már nem muszáj tejet adni neki.
2014. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de ennyi idősen felesleges. Tesómnak volt régen kecskéje, aki nem sok tejet adott, így azt a cica itta meg mindig. Nagyon szép, egészséges volt tőle, és nagyon szerette, de ezért pénzt kiadni fölösleges.
2014. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szereti akkor ihat :) Nemhiszem,hogy egy gazdi úgy tart állatot,hogy felesleges pénzt kiadni..nem arany árban adják a kecsketejet..
2014. márc. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!