Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy éves macska elkóborolhat-e...

LACI115 kérdése:

Egy éves macska elkóborolhat-e kertes háztól, hogy utána nem talál haza?

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sztem csak abban az esetben ha "baleset, vagy kutya.stb! (nekem előfordult, hogy 1 hét után láttam először)
2014. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nem valószínű.
2014. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nem hinném. Nekem is van több idősebb macskám eddig egyik se szökött el.
2014. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nálunk volt olyan hogy 3 nőstény volt, nem szerették egymást és összevesztek. Az egyiket 2 km-re találtuk meg, tök kövér volt és nem is kívánt hazajönni, a másik valószínűleg elpusztult(ő is elment világgá). A harmadik azóta is vidáman él egyedül nálunk.
2014. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Van két hím macskánk, a másfél éves (idősebb) egyszer elment, már két hete nem is láttuk, azt hittünk, rég megfagyott, éhen pusztult, eltévedt, legjobb esetben is befogadta valaki más, erre két hét múlva úgy sétált be, mintha mi se történt volna. Azóta is 1-2 hetente látjuk, simán hazajöhet még a tied is. :)
2014. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. márc. 30. 10:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Vissza jött már?
2014. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 miki315 válasza:
A macska nem téved el. Több kilométerről is hazatalál.
2014. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a mai napig nem jött vissza.Pedig minden földi jót megkapott.Az ókori Egyiptomban nem lett volna ilyen jó dolga,ahol szent állatként tisztelték a macskákat.
2014. ápr. 1. 11:40
 10/11 A Tengerész ***** válasza:
Kizárt dolog. De még van remény. Macskák el szoktak kóborolni, főleg ha nincsenek ivartalanítva. De úgy 4-5 nap múlva kezdhetsz aggódni. Ha egy hét múlva se tér haza akkor valami baleset érte. Nekünk egy nagyon szeretetreméltó macskánkat (szinte kutyaként viselkedett, hívásra jött, kísért mint árnyék) valami mocskos sátánista agyonverte, máig siratjuk.
2014. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!