Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen olcsóbb, jó fajta...

Milyen olcsóbb, jó fajta konzervek vannak?

Figyelt kérdés

Netről nem szeretnék rendelni,mert annyi mindent nem szeretnék venni,hogy ingyen kihozzák.

Na,van 2 cicám,egy fiú és egy lány,a nőstény ivartalanított. 3 évesek,kint laknak. Szárazból Joserát kapnak,de mivel a fiú 7 kiló,a nagy fogyasztása miatt,keverve kap Joserát,meg valami olcsóbb tápot. Heti 3-szor kapnak konzervet. De ha jobb konzerveket veszek,simán 700Ft-ba vannak naponta. Most pl. a Lidlben vettem konzervet,130Ft-ért darabját. Ennek a márkának van olyan konzervje is,ami dupla adag,így jobban megéri,legközelebb ilyet veszek,de ha van valami jobb fajta konzerv,amit ajánlatok,megpróbálom. Az S-Budgetes szárazzal keverve jó lenne? Mert ha mondjuk elfelezek köztük egy konzervet,meg kapnak egy kevés tápot,úgy olcsóbbra kijönne.

Sok cicások ti milyen konzervet vesztek? Milyen olcsóbb konzervek vannak?

Köszi a válaszokat.



2014. márc. 30. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hústartalmát kell nézni a konzerveknek. A Lidl-esben azt hiszen 4% csak. Aldis konzerveket ajánlom, ott is van vacak és jobb is. Ami elfogadható a Topix 400g-os konzerv 30% hústartalommal kb. 150Ft. A Shah 200g-os konzerv pedig 170Ft és 60% hústartalmú. Utóbbit szoktam venni a cicáimnak, de csak ritkán kapnak nasinak. Az is nagyon jó, ha konzerv helyett valami olcsó nyers csirkehúst kapnak néha-néha pl. alsócombot, zúzát, heti 1x csirkemájat...stb. Én az S-Budget száraz helyett azért keresnék valami más alternatívát. A Purina Cat Chow-nak pl. 650Ft körül van kilója ha nagy kiszerelést veszel vagy állatboltban kimérve és nagyságrendekkel jobb, mint az S-Budget.
2014. márc. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az S-Budgetest úgy,hogy a konzerv S-Budgetes és a száraz Josera. Az életben nem adnék nekik ilyen sz@r szárazat. :)

Sajnos nálunk nincs Aldi,de majd ha arra járok veszek. Ez a topix jónak tűnik. Nyerset heti egyszer kapnak, csirke farhátat vagy szívet. Ha mondjuk a levesbe főtt csirke,azt is megkapják,vagy mondjuk a sonkának a bőrét.

Jöhetnek még válaszok.

2014. márc. 30. 13:55
 3/4 anonim válasza:
PENNY-s kis tálcásat is ki lehet próbálni, 50-60%os hústartalmú és ha akciós kb 60ft én be szoktam belőle vásárolni rendesen. szeretik nagyon
2014. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én azt csak kutyusnál próbáltam,a Lousia (vagy valami ilyesmi a neve). Arra gondoltál? Amúgy most adtam nekik enni,fél doboz konzerv meg 10 g száraz.
2014. márc. 30. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!