Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám rendszeresen felébre...

A macskám rendszeresen felébreszt reggel pontosan akkor amikor indulnom kell! Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Az ébresztőórám eléggé halk és még mielőtt csörögne felébreszt a macskám én ennek örülök hisz nem kések el de hogyan lehet ez.

Rámül és nyávog nekem

De mindig ugyanakkor hét óra előtt vagy után egy két perccel!



2014. márc. 30. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A macskáknak jó az időérzéke, plusz ha van egy szokásuk, ahhoz ragaszkodnak. Majd most az óraátállítás miatt kiderül mi lesz.
2014. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! :-)
2014. márc. 30. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom reggel adsz neki kaját, akkor lehet, hogy ezért, mert ezt megszokta, és nyávog, hogy már éhes, itt az ideje a reggelinek.
2014. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ma reggel mikor ébresztett? Tudta, hogy óraátállítás volt? :)
2014. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem tuti, hogy tudta:) én nem járok pontos időpontra, és csak három hete van itt a cicó, de sokszor olvastam, hallottam, hogy a cica ébreszti a gazdit, és ha valamiért más időpontban kell kelnie, mint szokott, akkor is a megfelelőben ébreszti:) (az egyik gazdi szerint el tudja olvasni az órát:)
2014. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem régen volt 11 macskám 2 felnőtt nőstény és 9 kismacska a kicsik közül 5 volt "normális" a többi 4 elvadult mert az anyjuk a háztetőn fialt és e miatt nem szoktak hozza az emberekhez. Az 5 "normális"kiscicát mindig a vállamra tettem és végül amikor a nagymamámékhoz került az egyik akkor mindig úgy ébresztette őket hogy a vállukra mászott és úgy ébresztette őket
2014. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!