Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan győzzem meg?

Hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés
Mamámnak nőstény macskája van, a nemkívánt szaporulatot házilag szokta "elintézni". Számomra ez elfogadhatatlan, ezért felajánlottam, hogy ingyen elintézem neki az ivartalanítást, megoldom a szállítást, vizsem varratszedésre (természetesen nem ingyen, kapcsolatban állok egy állatvédő szervezettel, azt mondtam mamának, hogy ők fizetik ki, de sajnos nem engedhetik meg maguknak ezt, így én állom az anyagiakat. Ha ezt megtudná, még inkább ellenezné, hogy költsek rájuk, házilag olcsóbb a születészabályozás... :( Mivel győzzem meg? Mit mondjak neki h belemenjen? Köszi

2014. márc. 30. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne mondj! Beszéld meg az állatorvossal, "lopd el" a macskát és csináltasd meg az ivartalaníttatást. Ha félsz a mamától, akkor maximum kamuzd azt, hogy elütötte egy autó, megtaláltad és azért van megműtve, de az ég szerelmére, csinálj valamit, mert ez borzasztó...szegény, védtelen kiscicákat ölni hobbiból, ez rettenetes, ne hagyd :(
2014. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval.
2014. márc. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogd a cicát és vidd. Visszacsinálni úgysem lehet.
2014. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy előbb-utóbb ebbe belefog pusztulni a mamacica. Ő sem bírja, hogy ennyi kölyköt ellik. Ha ez sem segít, akkor tényleg marad az, hogy ellopod.
2014. ápr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi úlyság???
2014. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már most vemhes, napjai lehetnek a szülésig, mondtam neki h ne rakja el őket, keresek nekik gazdit, inkább hazaviszem addig őket anyástól. Így már nem szeretném elvinni ivartalanítani, nem tudnám azt mondani h altassák el a kicsiket :( Szerencsére nincs nagy hasa, remélhetőleg nem lesz sok cica, ez az első vemhesség. Amint már lehet, kérek időpontot a műtétre és megműttetem ha tetszik ha nem :)
2014. ápr. 1. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!