Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Továbbtanulás miatt költözés...

Továbbtanulás miatt költözés - de mi lesz a macskákkal?

Figyelt kérdés

Szeptembertől egyetemre fogok járni, nincs nagyon messze, de jobb lenne, ha nem kellene naponta bejárnom.

Van két kétéves cicám, és nem szívesen hagynám őket otthon. Albérletbe költöznék.


Nem lesz rossz nekik egy 170 m2-es lakásból kb. 30-40 m2-re költözni? Könnyen megszokják majd az új környezetet? Utálnak utazni, és hetente kétszer két órát kellene.


Ha van valakinek tapasztalata ebben, szívesen fogadnám, ha megosztaná velem.


2014. márc. 31. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel te velük maradsz, nem lesz számukra nagy a változás. 30-40 nm elég két macskának, az enyémek is ugyan ekkora lakásban éltek, néha rohangásztak, volt egy nagy cicaházuk, abban bújkáltak, az ablakokat meg az erkélyt felhálóztuk, így nézelődni, levegőzni, napozni is tudtak kedvükre.

Az utazást szerintem egyik sem szereti, de majd megszokják, hogy nem történik vele semmi rossz.

2014. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
A lányom két évig lakott 2 cicával ekkora lakásban az 5.emeleten.Előtte ők is kertes házban laktak.Nehezen de megszokták sok türelem kellett hozzájuk.Ha ketten lesznek jobban elfoglalják magukat,nem szabad őket elválasztani.Sok türelmet!
2014. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megszokják. Mondjuk én otthonhagytam őket, családi macskák voltak, de mindig én foglalkoztam a legtöbbet velük, de anyámék nem engedték volna, hogy elhozzam őket. Imádták, ha hazamentem, de nem estek depresszióba a hiányomtól, mert a szüleim is kényeztetik őket. Amúgy sem szívesen mozgattam volna őket, jó volt így.
2014. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!