Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor várható, hogy megfial a...

Mikor várható, hogy megfial a macskám? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A cicám most hasas másodjára. Má nagyon feszül a hasa. Nem rég mértem meg a hőmérsékletét, és 37,2 fok volt. A méhszáj még nem tágult ki. Szerintetek hány napja van még a fialásig?

2014. ápr. 2. 17:21
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
66%
Az alacsony. Miért nem ivartlanitattad???
2014. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy alacsony, fe ebbol lehet következtetni valamire? Es azert nem, mert szeretem a macskamat, es a kiscicakkal is tudunk mit kezdeni, es nekem az a termeszetes egy allatban ha szaporodik.
2014. ápr. 2. 19:02
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha már tapasztalt vagy a témában, miért is teszel fel kérdést? Provokáció, ennyi.
2014. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
85%

" az a termeszetes egy allatban ha szaporodik"


Akkor légyszi ne szedj gyógyszereket, ne használj internetet, tévét, ne hordj ruhát, mert ezek mind nem természetes dolgok.

2014. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
83%
Letiltanám innen az összes ilyen nem ivartlanitó állatkinzót.
2014. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
80%
Semmi nem természetes abban, hidd el! Már nem az őskorban élnünk, 21.sz-ban a macskák olyan szinten elszaporodtak már, hogy ne is tudd meg hány hal meg egy nap alatt! Ha szereted a cicákat, akkor felfogod, hogy nekik nem öröm a szexuális együttlét, hanem csak ösztön! Semmi jó nincs benne nekik! Kizárólag szaporodás céljából csinálják ösztönösen! Valamint ha annyira szereted a cicákat miért nem fogadsz inkább örökbe menhelyről inkább, minthogy szaporítsd! Vannak kicsik is!
2014. ápr. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Itt mindenki annyira okos, hogy az mar faj. Ertsetek meg, mar hasas, ezzel nem tudok mit tenni. Ha akarom ha nem meg fog fialni. A kerdes, hogy mikorra varhato, nem az, hogy miert nem ivartalanitattam. Remelem vilagos, es nem allatkinzas a szaporitas.
2014. ápr. 3. 07:52
 8/42 anonim ***** válasza:

rendszeresen oltott ,féregtelenített cica?Jól tartod?Számomra a felelős állattartó ivartalanít is.A tenyésztést hagyd meg a tenyésztőknek.

Osztod itt az észt és adod a profi szaporítót,de fogalmad sincs az ellés jeleiről...Szülni fog a macskád,de szerintem már megvannak a kölykök...

2014. ápr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Nincsenek meg. De nem ertem, mit okoskodik itt mindenki.
2014. ápr. 3. 08:53
 10/42 A kérdező kommentje:
Ez a masodik fialasa, es a multkor nem lehettem itthon, mikor megfialt.
2014. ápr. 3. 08:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!