Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lesz baja bármelyik cicának?

Lesz baja bármelyik cicának?

Figyelt kérdés
Van egy 10 éves macskánk, már sokadszorra terhes (tudom, felelőtlenség volt nem ivartalanítani, de ez most más kérdés) és már egy picit gyenge. Szülésnél lehet bármi baja neki vagy a kölyköknek? Esetleg koraszülés? (az előző két cicát probléma nélkül megszülte, csak elütötte mindkettőt az autó:S)
2014. ápr. 2. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet baja, ezt mi honnan tudhatnánk? Ha már gyengébb, nem ártana az egészet egy állatorvossal megbeszélni.
2014. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez tuti provokáló kérdés, minden benne van hozzá...
2014. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Unatkozol?
2014. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenéért nem vagy képes ivartalanítani????????? Lehet, hogy nem tudja megszülni a kiscicát, vagy elhal és megmérgezi a bomló test az anyját...de gondolom akkor is ülsz majd a gép előtt segítséget várva, és megvárod míg kínok közt elpusztul ahelyett h orvoshoz vinnéd...ha szeretnéd meg aggódnál érte akkor már évekkel ezelőtt ivartalaníttattad volna, vagy legalább most megtennéd
2014. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fújj...Előző!!Elvetted az étvágyamat de ezt leszámitva igazad van.
2014. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem állok le énis ragozni az ivartalanítás lényegét, úgyis tudod! Beszélj egy orvossal, ezt tudnám tanácsolni!


Válaszolók! :D

Újabban mindenki ilyen provokáló kérdést tesz fel? Kétlem azért hogy mindenki, vannak tényleg ilyen gyökerek akik nem értik meg és ház "szezon" van kiscicákból, nem hiszem hogy mindenki csak szórakozik!

2014. ápr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom a macskád...Ránéztem az én 9 éves cicmákomra aki szintén lány,de életében nem voltak kölykei,mert én tini fejjel elvittem ivartalanításra.Neked mért nincs egy kis eszed?

Ahogy az embereknél úgy az állatoknál is vannak komplikációk szülésnél,de gondolom ha ez van akkor 1. nem veszed észre 2 nem is hívsz orvost. Valakinél fogyóeszköz a macska másnál meg érték és megbecsült családtag.

2014. ápr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Irigyellek... Én ivartalaníttattam, oltattam, minőségi tápot etettem és a 3 éves cicámat elkapta egy vadaszkutya. Nálam meg vannak becsülve a cicák, azóta sokkal körültekintőbb vagyok. Az ivartalanitott lány cicám 11 éves es majd kicsattan az egészsegtől, napi 5-6 egeret hoz haza. Sajnálom a cicád, egy ivartalaníttatással jópár évet nyerhettel volna.


A szülés közben meg ige, számíthatsz problémara. Az se biztos, hogy meg fogja tudni mindet szülni, ha le van gyengülve. Gondolom semmi olyan tápot nem kapott, ami a vemhes cicáknak való, se immunrendszere, se megfelelő kalcium és egyéb vitamin a szervezetében, amire szüksége lenne. Ivartalanítás még vemhesség alatt is lehetséges, vidd el dokihoz, csináltasd meg most a műtétet, ha számít neked egy picit is egy ártatlan lény. Arra meg végképp nincs szükség, hogy még több cicát üssön el au autó!!!


FELHÁBORÍTÓ!!!

2014. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.


Azt el is felejtettem írni, hogy azért abba is gondolj bele, hogy ha baja lesz az anyának, a piciket fel kell nevelni. Az elején 1-2 óránként kell szopiztatni, doki, etetés és társai. Persze remélem mondanom sem kell, hogy a szopiztatás éjszaka is megy!!! Tudod ezt vállalni? Vagy hogy tervezed, kiengeded őket az autó elé vagy esetleg keresel más eltávolítási lehetőséget?

2014. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!