Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti cica a garázsba?

Benti cica a garázsba?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves Perzsa ivartalanított lány cicánk aki születése óta benti cicus. Az alom a pincmében van(ha huzamosabb időre elmegyünk akkor ott van).Most a pincét felújitanánk és addig(max.1 hónap) a cica ki kéne ,hogy költözönn a garázsba. Nem lenne még hideg neki???

2014. ápr. 3. 11:06
 1/7 anonim válasza:
Nem. Összegömbölyödik és jó úgy neki.
2014. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most akkor benti vagy pincei? Mert ha benti akkor hogy van az alom a pincében? Csak akkor pisil-kakil ha huzamosabb időre elmentek? :D ezt nem értem hogy függ össze! Egyébként nincs már olyan hideg, nem fog fázni! Gondolom azért valami plédet teszel be neki!
2014. ápr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A pincébe lejárhat szabadon. Csak amikor nem vagyunk itthon akkor zárjuk le ,hogy ne cirkuszoljon.mert volt már rá példa.
2014. ápr. 3. 14:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Értem! De estére beviszed úgyis, vagy nem? Csak napközbe lenne a garázsba mikor nem vagytok otthon?
2014. ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak akkor lenne a garázsban ha dolgozunk.7-től 2-ig. Meg lehet ,hogy este is attól függne ,hogy hajlandó-e lefekvés előtt vécézni.
2014. ápr. 3. 14:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha benti cica hogyhogy nem tartasz bent legalább egy alom wc-t? Az enyém kijárós, reggel is kikéreckedik, de éjjelre mindig bent alszik és azért van bent egy alom tálca, de kb egy héten 2-3x kell takarítanom! Alig fogy az alom is, inkább kint pisil! Mi ha elmegyünk és esetleg bejön akkor ott is marad, így oda is tud wc-ni! Szerintem próbáld meg ezt, akkor nem kellene kinthagynod éjjelre a garázsban!
2014. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi ha dolgozunk, én mindig 6ra járok, már fél 6kor kint van és ha párom délelőttös akkor 2előtt csak az előtérbe tud bejönni a macskaajtón!
2014. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!