Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes a macskám?

Vemhes a macskám?

Figyelt kérdés
2 macskám van augusztus szeptemberbe születtek( nem nálam). Januárba egy környékbeli kandúrt láttam ahogy közösül a lány cicámmal vagyis remélem nem bántotta pontosabban nem tudtam megnézni mit csinálnak. Azt nem tudom eldönteni hogy a macskám most vemhes vagy valami macska betegsége van. Annyit vettem észre a jellemén hogy nem volt olyan játékos bújós sokat evet és pihent még azt se tudom mikortól ivarérett bár azt írták 6-8 hónap után. Mostanában pedig már bújik a hasa nagyobb van egy kis "domb" vagy hogy írjam le. A mellbimbói rózsaszínűbbek és nagyobbak viszont sovány a lábán meg értem én hogy vedlik de nagyon nincs szőrzet a két hátsó lábán ha süt a nap átlátok szinte és a csontjait is érzem gondolkoztam már féregtelenítőn is állatorvos az nem jöhetne szóba ami nem is az én hibám (anyu nem akarja) Kérem segítsetek :)

2014. ápr. 4. 13:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Na május elsején megszülettek a kis csöppségek :D 3 kis cica lett nagyon édesek egy fekete és két ilyen barnás cirmos :) már csak majd gazdit kéne keresni nekik. Hogy jó helyre kerüljenek. Viszont ami aggasztó számomra hogy folyton a kandúr macska itt ólálkodik. A anya macskának meg a testvére(!) folyton kimegyek azt látom ráugrik és leszorítja az anyamacskát, fenomenális lesz ha megint vemhes lenne... Ez is szerintem épp elégé kikészítette szegénykémet
2014. máj. 5. 11:17
 12/12 anonim ***** válasza:
Ezért kell ivartalaníttatni!!!
2014. máj. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!