Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Volt már valakinek a macskáján...

Volt már valakinek a macskájának sujos tüdögyuladása?

Figyelt kérdés
Volt màr orvosnàl 1hèten àt vittem,kapott:infuziot,vizhajtot,lègzèkönyitöt ,antibiotikumot,az èrdekelne hogy menyi idö alatt jön rendbe mert elèggè lefogyott,ha eszik sokszor kihánya a vizet nem.aztmonta a doki felfog szivodni a viz a tüdejèbõl a vihajto segitsègèvel,de félek ha nem eszik nem jön rendbe
2014. ápr. 4. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én cicámnak volt. Nagyon sok viz volt a tüdején. A vizhajtó rendbe hozta.
2014. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi akkor még van remèny.ès menyi idö alatt lett jol?
2014. ápr. 4. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:
2 hét.
2014. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ès a te cicád se evett?vagy ha eszik kijön belöle,de a viz nem
2014. ápr. 4. 23:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Adj neki calo pet pasztát, sok energiát és vitamint tartalmaz. Vagy állatorvosnál lehet venni olyan roboráló gyógykaját kimondottan lábadozó állatoknak, amit fecskendővel is tudsz neki adagolni, ha nem akar ő maga enni pl. Royal Canin Recovery. Ajánlom még, hogy adj neki valami immunerősítőt is pl. Vetri DMG, Macska Béres csepp, Immunovet...stb. Nagyon fontos most, hogy ne gyengüljön le jobban, erősíteni kell és meg fog gyógyulni. Kitartás!
2014. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma elvittem egy màsik àllatorvoshoz aki ledöbbent hogy lehet igy hagyni lebetegedni,monta hogy vènàs infuziot kelett volna kapnia nem pedig csak böre alà,meg kivolt hülve pedig bentvan a meleg hàzba,felmelegitett infuziot kapott,egyböl megegebb lett töle a cica.az hogy meggyogyul e attol függ elrontott e valamit az elözö doki a mütèt alatt,a nem akkor van esèly.
2014. ápr. 7. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!