Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy cicám és fogalmam...

Rika001 kérdése:

Van egy cicám és fogalmam sincs hogy milyen fajta lehet. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szép fókabarna színű olyan mint a thai-ragdoll de mégsem világos barna lábai és farka csíkosak nagyon szép szabályos mintázatú rövid szőrű...

2014. ápr. 5. 00:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Esetleg egy fotó sokat segítene.
2014. ápr. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen csak az a baj hogy én tegnap éjjel regisztráltam erre az oldalra és fogalmam sincs hogy hol kéne feltölteni.
2014. ápr. 5. 10:06
 3/14 anonim ***** válasza:

Itt nincs direkt képfeltöltési lehetőség.

Feltöltöd pl a kepfeltoltes.hu -ra és a kapott linket bemásolod ide.

2014. ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

[link]


itt a kép.

2014. ápr. 5. 10:38
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy gyönyörű sziámi.
2014. ápr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen én is erre tippeltem, de azok sötétebbek. :(

De mivel nem tudom a fajtáját így nem tudom hogy milyen fajta tápot, nevelést stb kapjon.

2014. ápr. 5. 11:13
 7/14 anonim ***** válasza:

A sziámi macskák fehéren születnek, és minél idősebbek, annál sötétebbek lesznek. Bár az is lehet, hogy a tiéd sziámi keverék.

Egyébként többféle színváltozat is létezik: [link]


Ő is olyan, mint a többi macska, ugyanazt kell ennie, ugyanolyan foglalkozást igényel, annyi, hogy beszédesebbek általában, mint a többi macska, és nem helyhez, hanem személyhez kötődik.

2014. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2014. ápr. 5. 11:49
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is sziámira tippelnék, de lehet, hogy keverék, de a sziámi jegyeket nagyo szépen mutatja. És gratulálok, csodaszép cicád van! Nekem is sziámim van, bár ő az egyszerű barnás árnyalatból. Én Royal Canin-t adok neki, azon belül is van kimondottan sziámi cicáknak való. Én azt veszem neki, nagyon szereti is, jó formában van. Ivartalanítva van, de én ezért nem vettem neki soha külön ivartalanítottaknak való tápot. Ez bevállt, csak javasolni tudom. :)

Amúgy nem tudom mennyiben különböznek ezek a fajtatápok a normáltól, de ha a cicónak ízlik, akkor szerintem olyan rosszul már nem dönthetsz (legalábbis az enyém baromi válogatós, akármi himihumit nem eszik meg). :)

2014. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen az enyém is ilyen próbáltam neki venni a drágább fajta tápokat de nem nagyon ette neki csak az olcsó coop-os meg az ilyesmi tápok kellenek mág a cicaszalámit sem nagyon eszi meg.
2014. ápr. 6. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!