Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nyers etetők! Milyen husikat...

Nyers etetők! Milyen husikat szoktatok adni a cicáitoknak?

Figyelt kérdés

Vagy van ilyen receptetek, hogy a husi mellé túró?

Vagy csak simán husi és annyi? Ja,és még azt szeretném megkérdezni,hogy adhatok a cicának tejes zabpelyhet? Sima natúr zabpehelyre gondoltam.

Amúgy nálunk heti egyszer van csak nyers kaja,hétvégén pedig konzerv. Többi napon száraz. (Josera)

Köszi a válaszokat.



2014. ápr. 5. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A nyers csirkemájat, csirkemellet nagyon szeretik. Meg az egyik meg van veszve a reszelt nyers répáért. Ha választhat hús és répa között, az utóbbit eszi.
2014. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csirkemell, máj, zúza, szív, láb, comb, szárny, nyak. Ezeket nyersen kapja leforrázva, mindet nagyon szereti. Én egy héten kétszer szoktam húst adni, a többi napon száraz+konzerv. A csontos húsokat is feldarabolom, így a csontot is meg tudja enni. Nyugodtan adhatsz neki túrót, tejfölt, sajtot, kefirt, emellett zöldségeket nyersen vagy párolva.
2014. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!