Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történt a cicámmal? Hirtele...

Mi történt a cicámmal? Hirtelen megváltozott a viselkedése.

Figyelt kérdés
Nos. Van egy cicám. Körülbelül két éves, ivartalanított kislány. Eddig csak akkor kellett a törődésünk, ha épp neki volt arra kedve, imádott kalandozni odakinn. De egy hete kb. Folyamatosan követ minket. Nyarvog. Sokkal jobban igényli a közelségünket mint eddig. Feltűnően. Ha szòlunk neki, némàn nyávogva válaszol. Étvágyával semmi probléma nincsen, de ki már nem igazán jár ami szintén furcsa. Ha ki tesszük rögtön visszajön be a házba. Nagyon megijeszt. Kérlek segìtsetek.

2014. ápr. 6. 00:25
 1/5 anonim válasza:
Lehet, hogy kint megijedt valamitől. Nem láttok rajta sérülést? Mindenesetre foglalkozzatok vele sokat, ha nem akar kimenni ne eröltessétek, de amíg eszik és mosakszik egy cica addig nincs nagy baj :)
2014. ápr. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, vannak ilyen időszakok! Ne erőltess semmit amit nem akar! :)
2014. ápr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a perzsa cicám akkor volt ilyen amikor "tüzelt". Aztán meg akkor amikor nemsokára kölykei lettek :D Épp szülés előtt egy kicsivel
2014. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én cicám is ilyen, főleg párzási időszakban. Én arra tippelek, hogy hiába van ivartalanítva, a kandúrok azért érzik rajta, hogy leányzó, mert azok ilyenkor mennek a motyorgójuk után, és "terrorizálják"az én királylányom. Hagy, hogy benn legyen, kényesztessétek, esetleg ha játékos, játszatok vele (az enyém kedvence az alufóliagalacsin és a szöcskelabda), aztán ha akar, majd kimegy. Amíg az étvágyával, a mozgásával nincs gond, addig ne aggódj, elég báránylelkűek, könnyen sértődnek. Valami biztosan érte, de ez nem fizikai sérülés, a kis lelkét meg tudod ápolgatni :)
2014. ápr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. ápr. 6. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!