Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állítólag a macskák ha hosszab...

Állítólag a macskák ha hosszabb ideig nem ettek képesek "elfelejteni" enni. Ilyen esetben mit tudok tenni? Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Lázas beteg volt a cicám, napokig nem evett. Kapott infúziót, már nincs láza, viszont étvágya azóta sincs. Hiába járunk vissza az orvoshoz, ad neki étvágyjavítót ott eszik egy keveset, de aztán itthon újra nem.
2014. ápr. 7. 22:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Próbáld a kedvenceit! Próbálj ki sok sok kajcsit, amiket szeret, sőt azokat is amiket eddig nem vettél neki! Nem tudom eddig mit kapott, de ha drága kaját akkor próbálj egy hipermarket márkát, hátha a sok ízfokozóktól kedvet kap az evésre! Vagy adj neki csirkeszívet akár nyersen akár egy kis vegetás vízbe főlve, ebből a levet is adhatod neki, valamint ebbe a vízbe tudsz főzni csirkefarhátat, kb 110 ft akár 2db és elég kiadós, és mégiscsak hús! :) Ne aggódj előbb utóbb enni fog, én nem hallottam még ezt hogy elfelejtenek enni!
2014. ápr. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
A cicám is volt így. De ebédre éppen rántott májat készítettem, ne tudd meg hogy nyávogott, hogy kaphasson egy kicsit. Valamiért annyira ellenállhatatlannak tartotta. Mi sem etetjük mindig extra dolgokkal, de akkor tényleg belakott belőle, aztán utána teljesen vissza is állt az étvágya a régi kerékvágásba.
2014. ápr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Májat ne sokat, mert A vitamin túladagolásba akár bele is halhat!
2014. ápr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos ma a cica megint rosszabbul lett, lázas, infúziót kapott. Nem tudják sajnos, hogy mi a baja. Remélem jobban lesz és akkor kipróbálom a tanácsaitokat.
2014. ápr. 8. 23:00
 5/25 anonim ***** válasza:
Szegény, jobbulást neki! Nem mondta a doki mi lehet??
2014. ápr. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnos nem tudjàk mi a baja, egy csomó betegséget kizártak már. Tegnap megint vettek tőle vért. Lehet babéziás. Vesėje rendben, leukózisa nincs, cukra rendben. Most is levert, alig bírja a fejét is felemelni. Sajnálom nagyon, az állandó magas láz miatt biztos valami komolyabb baja van.
2014. ápr. 9. 08:13
 7/25 anonim ***** válasza:
A fertőző bélgyulladást is kizárták? Az elég gyakori, az én cicámnak is volt, ő sem evett napokig, itatni is úgy kellett fecskendőből.
2014. ápr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Fertőző bélgyulladásról még nem volt szó. De lehet akkor rákérdezek majd ma. Egy hete beteg a cica, azóta magas a láza, 2 napja nem volt láza, akkor felcsillant a remény, hogy meggyógyul, erre ma van a legrosszabbul, mert itatni kell már. Eddig még elment a tálig a vízért, de ma már nem is bírt felkelni :(.
2014. ápr. 9. 12:07
 9/25 anonim ***** válasza:

[link]


Ha babéziás azt tudnia kellene a vérképből, vagy én olvastam rosszul??

2014. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak itt nem úgy csinálták, hogy egyszer levették a vért és mindent megnéztek belőle, hanem ahányszor valami betegség felmerült akkor újra vért vettek tőle. Itt mondjuk írják a veseelégtelenséget, neki viszont a veséjével semmi baja, úgyhogy szerintem ezt is kizárhatjuk. Csak tudod jó lenne már tudni, mert pont egy hete hordjuk napi szinten a cicát orvoshoz és hát rosszabbul van, mint mikor elkezdtük vinni. Az anyagi részét meg nem is mondanám inkább, több tízezer forint amit már otthagytunk érte. Ja és ahány orvos van mindegyik mást mond, mert itt már a harmadik orvos látja, mert egész napos a klinika. Szóval az egyik szerint alig emelkedett a máj értéke nála, a másik szerint meg elég rossz az eredménye. Én még esetleg mérgezésre gyanakodnék, mert sokat van a szabadban és az nem a kertet jelenti, hanem az utcát, amúgy is kóbor befogadott cicáról van szó. Egyszer már hozott nekünk egy rigót, jól elrejtette az ágy alá napok múlva a rothadó szagra figyeltünk csak fel :). Szóval sajnos képes bármit megenni kint is.
2014. ápr. 9. 13:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!