Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lelte a macskámat? Megőrült...

Mi lelte a macskámat? Megőrült volna? Beteg?

Figyelt kérdés
2 éves ivartlanitott Perzsa. Március elején voltunk utoljára dokinál ellenőrzésen. Nemrégen(kb.1 hete) elkezdett elkezdett az ágyra pisilni(kakilni nem). Azóta napi szinten mászik az ágyra akar pisilni de ilyenkor leveszem és rakom az alomba. Akkor oda pisil.Eddig is voltak néha balesetek de nem ilyen gyakran és nen az ágyba.O igen és állandóan ki akar menni de ezt nem engedhetem mivel a kertben nagy kutyánk van. (Hámon szoktam kivinni).Mi lehet a baj???

2014. ápr. 9. 14:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért.
2014. ápr. 9. 14:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a területét jelöli meg.Ivartalanítás ide vagy oda,hívja a természet,tavasz van.
2014. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az alom nem tetszik neki? Bár mondjuk akkor lehet a kakilást sem oda akarná végezni.
2014. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már kiskora óta ilyen almot használunk.Vese bajra gyankodtam először de ilyen korán???Nem véres a vizelete.
2014. ápr. 9. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet alomprobléma, húgyúti probléma (sajnos ilyen fiatalon is) és lelki oka is lehet.
2014. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ecsemecse ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy a macska keresi a kényelmes helyet. Nem tudom, mennyire igaz, de barátnőm is hasonló helyzetben volt és neki ezt mondták. Zárd be az ajtót vagy valahogy érd el, hogy ne menjen be és vissza fog szokni az alomba.
2014. ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!