Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mennyi ideje...

Szerintetek mennyi ideje lehet még a fialásig a macskámnak?

Figyelt kérdés
Szombaton észrevettem, hogy meg vannak duzzadva az emlői, már teje is volt, de még mindig semmi. Szépen fokozatosan kitágul a nemiszerve, de mást nem látok, Mit tudok csinálni, szerintetek hány nap van még a fialásig?

2014. ápr. 10. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Max.1 hét. Miért nem IVARTALANITATTAD AZ ISTEN SZERELMÉRE MÁR????
2014. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
En is ivartalanitasparti vagyok, de olyan szinten herotom van mar az elso valaszolo altal kepviselt stilustol, hogy azt el nem tudom mondani.
2014. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanaz a provokáló, aki a minap is írt. Ne vegyétek komolyan.
2014. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Én is csak ezt tudom kérdezni, miért nem ivartalaníttattad???
2014. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Emberek!! Itt nem az a kerdes, hogy miert nem ivartalanitattam, hanem az hogy mikor fog megfialni.
2014. ápr. 10. 19:45
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Oké, honnan tudjuk? Tudod a fogantatás időpontját?? Gondolom nem! Mi honnan tudnánk hiszen látni sem látjuk!? Ha már teje is volt, és tágul is, akkor ahogy írták, max 1 hét!


És bocs, de tele van minden ilyenkor ilyen kérdésekkel! Akik felelősen tartják a macskát, azok ivartalanítanak! A menhelyek, az állatvédők és az ideiglenes befogadók tele vannak, részben az ilyenek miatt mint te, aki nem viszi el műttetni a cicáját és ki tudja már hányszor ellett (nem csak a tiéd, az összes ilyen kérdezőé) és ki tudja annak a kölykei hová kerültek és lettek e ivartalanítva(de biztos nem) és csak szaporodnak az utcán, aztán meghalnak, vagy szerencséjükre befogadja valaki őket, aki felelősen tartja és viszi műtétre! De már nem lehet ezt bírni, miért nem értitek meg?? Pesten végigmész az utcán, benézel a bokrok alá, és találsz 2-3 cicaalmot, de egyet tutira! :(

2014. ápr. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

Tavaly 10 kiscicát kellett összeszednem az utcáról az ilyen faszok miatt, mint te.

Nem kell a szöveg, úgyis kitezsitek őket, vagy majd azok teszik ki, akikre rásózzátok...

2014. ápr. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van!!!!
2014. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyaltalan semmi kozotok nincs hozza, hogy mit kezdunk a kiscicakkal, es azert sem lesznek ivartalanitva!! Nem erdekel, akinek nem tetszik koszonje az elozo valaszoloknak!
2014. ápr. 16. 06:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Jajj hát kit érdekel te nem normális, majd a pokolra jutsz!
2014. ápr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!