Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam le az ágyrol?

Hogy szoktassam le az ágyrol?

Figyelt kérdés
eddig nem is volt semmi baj,mert csak benti cica volt és velünk aludt az ágyban,de mostmár kinti-benti és nem szeretném ha az ágyban aludna,mivel igy már poros a bundája.

2014. ápr. 11. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem sehogy:D

Vagy kizárod a hálóból,vagy raksz le ágytakarót nappalra és éjszakára zárod ki,vagy veszel egy száraz sampont és átdörzsölöd és fésülöd a bundiját esténként.

Fekhelyet attól még vegyél szeretik a cicák az új dolgokat.

Cicák gazdi közelbe szeretnek aludni,ez ellen nehéz tenni.

2014. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz lesz! Ha valahova nem akarod hogy felmenjen a cica, le kell tenni akár 1000x és ezeregyedszer is! Ha nem használ, nem olyan finoman le kell söpörni az ágyról! Na most én ez ellen vagyok nagyon, szerintem szemétség, mert ő nem érti meg, hogy poros-koszos, csak azt látja, hogy te kiutáltad az ágyból és nem fogja érteni eddig miért alhatott ott, most meg miért nem! Tudod ők nem olyanok mint a kutya, aki megérti, hogy "nem szabad", egyébként nem lehetetlen, de kutyával is elég nehéz, tapasztalat! A cica csak azt fogja megérteni, hogy valamiért "elkergeted" onnan! Nem fogja érteni!


Az én cicám kijárós, poros, koszos, de annyi, hogy mikor bejön, megtörlöm a lábát nedves ronggyal és végig törlöm a bundáját is, mert ilyenkor porba henteregnek, mert vedlenek és valóban poros! Később nem lesz ennyire az! Nem szereti, egyébként, de ez van! :)

2014. ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ecsemecse ***** válasza:
Mindenképpen tegyél ágytakarót. Egyébként én kaptam egy nagyon jó tippet, másról akartam leszoktatni, de bevált. Virágokat amivel lehet permetezni, veszel egy olyant, és amikor felmegy a cica, vízzel lespricceled. Utána kicsit durcizik, de ne simizd meg, meg semmi, csak egy jó 5-10 perc múlva. Ha felmegy, megint spricc. Nekem 1 hét alatt sikerült megtanítanom neki, utána ha elővettem a permetezőt, egyből tudta, hogy mi van. Két héten belül teljesen elhagyta a rossz szokásait. Kicsit brutálisnak hangzik, de nálam ez az egyetlen módszer vált be (a verést azért nem próbáltam...)
2014. ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!