Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicátok is szopja az...

A ti cicátok is szopja az ujjatokat?

Figyelt kérdés
11 hónapos vörös kandúr, 10 hetes kora óta van nálam. Akkoriban nagyon nagyon sokat, naponta többször szopta az ujjamat, főleg ha éhes, vagy ideges volt. Még éjjel is erre ébredtem. Most már nem ilyen vészes, de napjában egyszer még mindig idejön szopizni :) Nagyon édes. Mi lehet ennek az oka? Más cicája is csinálja ezt?
2014. ápr. 16. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is ezt csinálta nagyon sokáig az egyik cica, valószínűleg azért, mert túl hamar lett elválasztva az anyjától, és tulajdonképpen mindket "helyettesített" vele. Lehet ő is ezért csinálja, De az is lehet hogy ez csak egy úgymond "rossz szokása". :)
2014. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém a hajamat bújja, és a fejemet szopizza közben, pedig sokáig szopizott. Mióta lakásba költöztem vele, sok új szokása lett...pl. esténként bebújik mellém a takaró alá, addig fészkeli magát, míg át nem ölelem, és így alszunk...legalábbis ő, mert én amúgy is nagyon rossz alvó vagyok, minden mocorgására felkelek, de olyan jó érzés, hogy ott van :-)
2014. ápr. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De aranyos sztorik. :) Na, ezért imádom én a cicákat, olyan kis helyesek, édes szokásokkal. Marci visszabeszél, ha ráveszekszem, mindig nevetek rajta. Mondom neki, hogy így nem szabad, úgy nem szabad, erre kapok egy nyaút válaszul. :)
2014. ápr. 17. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!