Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A vemhes cicáknál normális? .

A vemhes cicáknál normális? .

Figyelt kérdés
Van egy cicám már elvetélt egy párszor nem tudjuk az okát :/ és hát.. a múltkor néztem a cicámat amikor feküdt és amikor felállt láttam hogy valami sűrű váladék folyik a lábán. Mi lehet az ? az normális? az ilyenekről nem sokat tudok azért aggódok. ja és már elég nagy a pocija és látom ahogy mozognak a kiscicák.. mennyi idő lehet még ?

2014. ápr. 16. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudod kb. mikor lehetett együtt a fiú cicával?
2014. ápr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Ivartlanitást javaslom ,mert lehet ,hogy az anyacicával van a gond.Sőt biztos ,hogy van valami betegség/rendelleneség a háttérben. Olvass utána ,csupa előny zéró hátrány.
2014. ápr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt a kérdést már ugyanígy feltették egyszer, (kisbabák, pocija, elvetélt). Nem unjátok még?
2014. ápr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó bocsi :s amugy nem szeretném ivartalaníttatni.. imádom a cicákat.. ha megszületnek az összeset megfogjuk tartani :) és ő az egyetlen cicám ... amugy.. nem tudom mikor volt fiuval mert nem szobacica hanem udvaron van és szabadon mászkálhat amerre akar..
2014. ápr. 17. 09:59
 5/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem vidd el dokihoz, aztán legfeljebb azt mondja, hogy nincs semmi baja. Amúgy sem ártana ha mondana neked néhány dolgot ezzel kapcsolatban. Én nem vagyok nagy ivartalanítás-párti, (persze kóbor macskákat nem kell gyártani, és a kiscicák megölése pedig a lehető legrosszabb megoldás) a mi cicánk sincs ivartalanítva, most vemhes életében először, de a te esetedben tényleg ez lenne a legjobb. Ha szereted a cicádat megérted. Gondolj bele milyen rossz lehet neki, a folytonos vetélés. Lelkileg nem terheli meg, a macskáknak nem olyan fontos a kisgyermek szülés mint az emberekbek, de a szervezetének nem tesz jót.
2014. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gennyes méhgyulladásnál is folyik belőlük sűrű váladék, életveszélyes állapot, azonnal orvos! Nagyon sok nőstény macska halálát okozza (állatorvosomnál kb. heti rendszerességgel van ilyen eset), ivartalanítással megelőzhető.
2014. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megszülettek a kiscicák :) 2 fekete-fehér. :) makk egészségesek és az anyuka is jól van :)
2014. ápr. 19. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!