Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség sürgősen.! Mit...

T.Monika13 kérdése:

Segítség sürgősen.! Mit tegyek? A kiscicámról van szó.

Figyelt kérdés
A kiscicámról van szó. Kb úgy 2 hete ki szült egy halott kiscicát és még maradt benne cicus mert éreztük és azt is hogy meg volt dögölve benne. De rá 2 napra szrencsére kijött azis belőle. De msot nem tudom hogy kaphatott-e hullamérgezést. Mert utána már megkönnyebült jobban lett,de viszont rá kb 3 napra a szemöldöke felett ilyen piros valami jött ki és fel is van dagadva. És még a szeme is ilyen hályogos...nem tudom nem értek ehhez. Kérlek segítsetek!! Mit tegyek?
2014. ápr. 17. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Orvos azonnal!!! Miért nem ivartalaníttattad? Vidd orvoshoz mindenképp!!
2014. ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Már lehet, hogy késő, ilyenekkel nem szabad napokig várni. Már rég orvoshoz kellett volna vinni, ha helyrejön, akkor pedig ivartalaníttatni.
2014. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani, de nagymamám cicája egy ilyen szem fölötti piros dudor után halt meg. Bár ő nem volt vemhes előtte. Az orvos nem tudott vele mit kezdeni, de vidd el mindenképpen. Igazság szerint az első halot kiscica után azonnal orvoshoz kellett volna vinned.

Szurkolok! :)

2014. ápr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat..!:)De szerencsére már javulóban van a cicus,már nem könnyezik és ki tudja nyitni a szemét..igaz hogy ilyen szürkés kék valami van még a szemén de már jobb az is. Használtam szemcseppet és kamilláztam neki..és segített. És a pirosodás is eltünt.Azóta már nem kerül szereti a társaságunkat. Remélem teljesen megfog gyógyulni:)
2014. ápr. 27. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!