Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan etessem a macskámat?

Hiphopfun kérdése:

Hogyan etessem a macskámat?

Figyelt kérdés
Van egy 11 hónapos, kandúr, ivartalanított macskám. Kinti cica, a teraszon(+az udvarban) él. Macskakonzervvel, és száraztáppal etetem. Nem tudom ,hogy kb. mennyi kaját kéne neki adni ,mert eléggé el volt hízva(most mióta csökkentettem a kajamennyiséget) már nem olyan kövér. Viszont egy csomószor van ,hogy megeszi az eledelét és még nyávog. Ilyenkor még adok neki egy kicsit. Nagyon megköszönném ,ha valaki segítene. Lehetőleg olyan aki valamennyire ért hozzá. :-)

2014. ápr. 17. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit adsz neki? A csomagoláson rajta van a napi adag.
2014. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Így van, attól függ mivel eteted. Jobb minőségű tápból kevesebb is elég neki. Én amúgy mindenkinek a hússal való táplálást szoktam javasolni, konzerv, száraztáp csak kiegészítésnek. Azért ne éheztesd és csak fokozatosan csökkentsd az adagját.
2014. ápr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítástól is elhíznak. Van ivartalanított cicáknak való táp.
2014. ápr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!