Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskáknak való "tortát...

Whiterabbit7 kérdése:

Milyen macskáknak való "tortát" tudok készíteni zöldségből és nem száraz macskatápból?

Figyelt kérdés
Két macskám van, mindkettő nagyon falánk, így gondoltam a hozzánk érkezésük alkalmából készítek nekik valamilyen tortát, viszont az egyik macskának gyomorproblémái vannak, így nem ehet meg mindenféle húst.
2014. ápr. 19. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet zöldséggel,gyümölcsel etetni egy ragadozó állatot,nem is csoda hogy gyomorproblémái vannak szerencsétlennek.A természetben a büdös életbe nem enne zöldséget meg gyümülcsöt.
2014. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azért van gyomorproblémája mert zöldséggel etettem, így született. Az előző gazdájának a rokonai azt mondták szereti a zöldséget, azért gondoltam rá.
2014. ápr. 19. 11:19
 3/4 ecsemecse ***** válasza:

Nedves eledelből készíthetsz egy külső "borítást", amit belülről meg tudsz tölteni mindenfélével. Én tennék bele egy kis csirkemellet vagy bőrt, az enyémek azt nagyon szeretik. Két cicának elegendő "tortához" ha veszel egy 25-30 deka mellet, az szerintem bőségesen elég, jól egymásra pakolod, azt kívülről nedves táppal beborítod, "rágyurmázod". Kívülről esetleg a saját kedvedért díszítheted valami nagyon fini száraz táppal, pl. rakhatsz ki szívecskét vagy napocskát. Esetleg a szárazat áztathatod egy kis kecsketejbe vagy macskatejbe.


Sohasem gondolkoztam még ilyenen, de szerintem ez így ízlene nekik. :) Csak arra figyelj, hogy mindenképpen frissen add nekik, nehogy bármi is megromoljon!

2014. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utóbbi választ, ezt meg fogom nekik csinálni :)
2014. ápr. 19. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!