Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a neve? ( több len )

Mi legyen a neve? ( több len )

Figyelt kérdés
Tegnap született 5 egészséges kiscica nálunk és egyet megtarunk na de az a kérdés hogy nevezzük el. Szép szürke csíkos hím cica fehér pofival. Eddig a Zsebi jutott eszembe de meghalgatnák más neveket is hátha tetszik! Tudom van 10000 ilyen oldal de olyan nevek hogy Adolf meg ilyen kimondhatatlanok vannak csak. Lécci írjatok köszönöm előre és ha van még róla ( mármint a cicáról ) kérdés szívesen válaszolok!

2014. ápr. 19. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem várjatok még vele. Amint jobban megismeritek úgyis lesz majd neve. Amúgy milyen nemű?
2014. ápr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
odaírtam de amúgy hím :-)
2014. ápr. 19. 09:34
 3/10 whiterabbit7 válasza:

A kinézetére, tulajdonságaira jellemző neveket találjatok ki, pl: Lusta, Dagi,Suhanc, stb. (a Csíkost nem ajánlom, szerintem lássátok el valami különlegesebb névvel :D)

De szabadjára engedheted a képzeletedet, és olyan hosszú neveket adhatsz a macskának, amiket ki sem lehet mondani. Ezek aztán úgyis lerövidülnek :)

A Zsebi szerintem nagyon aranyos név :)

2014. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 whiterabbit7 válasza:
Vagy akár mindenféle vicces jelzővel elláthatod, Pl: Doktor Lusta Csíkos Zsebi, vagy bármilyen ilyesmi...
2014. ápr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mikkamakka. :)
2014. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Zokni :D
2014. ápr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-) a Mikkamakka nagyon aranyos!! Ugye egy könyvben valami szereplő neve? csak nem todom melyikben!
2014. ápr. 19. 12:01
 8/10 ecsemecse ***** válasza:

A Négyszögletű kerek erdő című könyv szereplője Mikkamakka.


Amúgy nekem a Zsebi tetszik. Nekem van egy Ördögöm, akinek a beceneve Örci, Örcica (sima cirmos ivartalanított kandúr, rossz, mint az ördög), Van egy Picúrom, aki Királylány vagy Törpicúr (fehér-fekete foltos ivartalanított kislány, de olyan szép szabályos, majdhogynem szimetrikus mintával, nagyon kisnövésű), vagy egy Maszat, aki egyébként Moszat, Maszatelit, Moszka, Prücsök, Retkeske (fehér-fekete, de ő olyan összevissza mintás ivartalanított kandúr, akinek az orra olyan, mintha mocskos lenne) és van egy Pocakom, aki Pocó, Poci, Ducipoci (szürke cirmos ivartalanított kislány, aki a tányérját is megeszi és mindig dagi. :)


De majd úgyis megismeritek. Én is elneveztem mindegyiket előre, hát egyiknek sem maradt az a neve, amit adtam, a viselkedése változtatott a nevén :)

2014. ápr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tigris
2014. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tényleg a Négyszögletű kerek erdő! Aranyosak vagytok hogy ennyi választ kapok! Egyenlőre marad a Zsebi de majd csak kap egy nevet mert az előző cicák is tulajdonságaik alapján kaptak nevet! Nem várok több választ köszönöm!!!
2014. ápr. 19. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!