Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi volt a leghosszabb...

Mennyi volt a leghosszabb idő, amennyire elment/eltűnt a macskátok (kandúr)?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
3 nap.
2014. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1 év! Hazajött! Fogalmunk sem volt hogyan! De ez nagyon régen volt, kicsi voltam! Még az ivartalanításnak nyoma sem volt nagyon!!
2014. ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hú, az 1év nem semmi!
2014. ápr. 20. 23:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában 4 nap. Ezen túl már sohasem láttam többé és érdekes módon senki szomszéd nem látott és nem tud semmit a macskámról. Hogy miért van ez így nem tudom, lehet közöttük van a tettes és azért...

Volt egy macskám akit véletlenül bezártak egy falusi lakatlan parasztházba és pontosan egy hónap után jött haza étlen-szomjan. Én még macskát nem láttam úgy inni és enni amikor kikaparta magát az épületből. A mellső körmei teljesen véresre voltak kopva és vályogsárosan jött haza. Még aznap éjjel sütöttem neki húst örömömben ahogy előjött mert már kidobtam az eledeleit hogy nem látom többé.

2019. ápr. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám 3 hét után jött haza. 1,5 kilós volt (előtte 4-5) csont és bőr. Le voltak kopva a talppárnái. Fogalmam sincs honnan jött, de szerintem messziről. Lehet hogy beugrott egy járműbe véletlen és elvitték a szomszéd faluba, lehet hogy direkt vitte el valaki csak nem maradt ott. Emlékszem tél volt, biztos sokat gyalogolt szegényem. Utána állatorvos, kapott vitaminokat és infúziót. Hiába adtam neki enni, annyira nekem örömködött csak hogy alig akart enni. Utána én is mindenféle húst főztem neki. Egész éjjel a nyakamba bújt, biztos nagyon örült neki hogy hazaért végre.
2019. ápr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!