Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet ez a macskám fején?...

Mi lehet ez a macskám fején? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]

Vakarni nem vakarja,"piszkálni" engedi,tehát gondolom,nem fáj neki(nagyon remélem).Viszont néha fehéres-sárgás cucc szivárog belőle.:S Tudom,nem a legjobb kép,jobbat nem tudok...ha valakinek van sejtése,mi lehet ez,kérem írjon minél hamarabb!!:(


2014. ápr. 21. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha talakozhatott mas macskaval, esetleg egy talyog, amit verekedes kozben szedett ossze?
2014. ápr. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az enyémnek is volt hasonló, s szerintem úgy szerezte, hogy berohant a számítógép asztal alá, s az egyik zsinórba beleakadhatott és magával rántotta a külső winyót, aminek a sarka hasonló sebet ütött rajta.. Szerintem valami hasonló lehet a tiéddel is. Majd begyógyul, esetleg letörölheted kis kamillás vattával, ha engedi...
2014. ápr. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az én cicám lenne, biztos megnézetném dokival. Valami sérülés érhette és elfertőződött. Az biztos, hogy be van gyulladva, ha gennyes szivárgás is van. Az orvos valószínűleg kitisztítaná és kapna antibiotikumot.
2014. ápr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ecsemecse ***** válasza:

Én láttam már hasonlót kullancscsípés után is. Barátnőm macskájának az első lábán volt ilyen. Kullancs volt benne, a cicát zavarta, kipiszkálta magának (pedig minden hónapba csöpögtetve van, de ezek a mocskos dögök még így s belemennek!). Utána már nem is nyúlt hozzá. Sajnos, ahogy kikaparta magának, elfertőződött, dokihoz kellett vinni. Kitisztította, adott neki egy szurit és kész. Pár nap múlva már gyönyörűen bevarosodott, kicsivel több, mint egy hét múlva meg már a szőr is elkezdett visszanőni.


De mint írták előttem, sokféle sérülésnek lehet ilyen nyoma, ha váladékozik, akkor biztosan be van gyulladva, jó lenne, ha a doki kipucolná!

2014. ápr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!