Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskapisit ki lehet valahogy...

Macskapisit ki lehet valahogy szedni matracból?

Figyelt kérdés

Ugyan már próbáltam, hogy mosógélt beledörzsöltem 5ször, de ettől még lehet érezni. Mondjuk a kádba még nem állítottam bele hogy leslagozom, de nem fűzök hozzá sok reményt...:/

Valakinek valami ötlet?



2014. ápr. 21. 11:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és most az a szöveg nem érdekel, hogy ezek után mit csináljak a macskával, mert egy egyszeri véletlenről volt szó. Engem csak a szag eltávolítása érdekel.
2014. ápr. 21. 11:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Mélytisztítós takarítógéppel és citromos Flóraseptes vízzel. Lehet, hogy a folt megmarad kicsit, de a szag nem.
2014. ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tisztító! Én oda vittem! Vagy, állítsd ki az udvarra, ha van udvarod, slagozd le, erős fertőtlenítővel spricceld be, hagyd állni fél napot, majd öblítsd le slaggal, legjobb a magasnyomású és majd egyszer megszárad! Ez is bevált valakinek!
2014. ápr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer a hülye dög a babzsákfotelre brunyált rá. Se elötte se azóta nem tett ilyet. Szerintem ő sem értette mire volt ez jó, de az a kukában landolt, mivel beszivárgott a golyók közé azt meg kimosni...

A matracra én is a takarítógépet ajánlanám, mert azzal ki lehet szivattyúzni, akárhányszor is áztatod át mosószeres vízzel, és így maradéktalanul kitisztíthatod.

2014. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Maxitabi ***** válasza:
Semmi nem viszi szinte ki..Ecet sem,pedig az sok mindenre jó.. Esetleg 70%os tiszta alkohol- ami először nagyon büdi,de majd egyszer elpárolog -állítólag.Ezt én is úgy olvastam,mert hasonló gondom van.Teljesen olyan mélyen kell beitatni,amilyen mélyre mehetett a "lé". Ill a német ecodor UF2000-direkt macskapisi ellen van,de nem kapható itthon sajna...
2014. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kifejezetten vizelet eltávolításra kitalált spray: [link]

Valamint ez is: [link]

2014. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!