Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 eve elveszett macska megisme...

2 eve elveszett macska megismerne ujra a regi gazdajat?

Figyelt kérdés
2 eve veszett el a kedves cicam koltozeskor. Regi haz ahol laktam oda ment vissza elvileg ott lattak. Honapokig kerestem es nem talaltuk igy feladtam. Azt hittem, hogy elpousztult szegeny. Aztan most ismerosom mondta , hogy latta a kornyeken. Holnap ujra elmegyek arra es megprobalom megkersni ha meg tenyleg ott van. Vajon megismerne o meg engem? :(

2014. ápr. 21. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Van rá esély.
2014. ápr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 4 éve vesztettem el a cicám, szintén költözéskor.


Amikor új helyre költöztünk itthon volt 1 hétig, utána elszökött, az én cicám nem ment vissza régi házba, hanem kóbor cica lett. Mindig láttam az úton, itt sétált el előttünk mindennap, de már nem tudtam megfogni, elszaladt tőlem.


4 évig az utcán élt, de láttam hogy jó pocakos volt( fiú cica mielőtt valaki beleszól hogy biztos vemhes volt), mert a szomszédokhoz járt enni, szóval ilyen téren nem volt gondja. De sajnos már mostanában nem látom. Valószínű, hogy eddig bírta. :(

2014. ápr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Macskája válogatja, szerintem megismerne. Az állatoknak általában nagyon jó a memóriája.
2014. ápr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igy ismeretlenul is kerlek szoritsatok nekem , hogy megtalaljam!! :) Imadtam ot es nagyon kozel alltunk egymashoz. Okos es huseges macska volt, sokat koltoztem vele alberletbol alberletbe es mindig mellettem maradt. Az en hiban,hogy ennyit koltoztem. De ha most megtalalnam ujra, barmit megadnek erte.
2014. ápr. 22. 00:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg kell hogy ismerjen!! Egykis kaja talán segít is neki emlékezni! :)

Sok sikert!

2014. ápr. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vera0131 válasza:
Jó régi kérdés de mi lett a vége? Rátaláltatok egymásra? :)
2016. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!