Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az igaz, hogy a macskát tartó...

Az igaz, hogy a macskát tartó emberek magyányosak? :D

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 23:53
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
Nem:D 5 macskám van, de nem vagyok magányos:)
2014. ápr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
82%
Provokatív kérdés, szarjátok le.
2014. ápr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
nem provokatív kérdés, ne szarjátok le. csak elhiszek mindent és így hallottam...:D (mert szeretnék én is macskát)
2014. ápr. 23. 00:06
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Most végiggondoltam a macskát tartó ismerőseimet (van jópár) és egytől-egyig mind magányosak. Tehát biztos van benne valami. Persze ez nem azt jelenti, hogy ha lesz egy macskád, te is magányos leszel! :D Nekünk is volt mikor gyerek voltam, kettő is... és nagy családból származom :)
2014. ápr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az lehet, hogy aki nem szeret emberek közelében lenni, inkább tart macskát, nem is kell sétáltatni, így még kevesebb az emberekkel való kapcsolódási pont. Szóval talán a magányos emberek TARTANAK macskát, és nem a macskát tartók magányosak. Remélem érthetően fejtettem ki a hipotézisemet :D
2014. ápr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 1997Anan válasza:
100%
Van igazság alapja az egyszer se biztos. De mint mindenhol itt is van kivétel. Három macskám van, és több ismerősömnek is van. Egyáltalán nem vagyok magányos és az ismerőseim sem azok. :)
2014. ápr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Az igaz, hogy a magányos emberek gyakran beszereznek valamilyen háziállatot társaságpótlás gyanánt, és ez a valamilyen állat a legtöbbször macska, de hülyeség így általánosítani. Nekem is van két cicám, és nem vagyok magányos. :D
2014. ápr. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Tudom ajánlani a macskát, legalább lesz egy értelmes lény nálatok...

(Már ne haragudj, de nem kell hozzá nagy ész, hogy rájöjj ezek az általános kijelentések sokszor butaságok, nem kell velük foglalkozni. És valóban inkább a magányos emberek vesznek magukhoz macskát, azt lehet simogatni, bújós, de annak is megfelel, aki antiszociális, mert nem kell levinni sétálni stb. De attól, hogy tart valaki macskát vagy magához vesz egyet még nem válik magányossá, ez egetverő ökörség. Magyarán nyugodtan tarthatsz macskát, az életed nem fog jelentős fordulatot venni emiatt. Az meg, hogy magányos vagy-e, vagy esetleg a későbbiekben az leszel-e, nem függ a macskától.)

2014. ápr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nekem is több macskám van, egyedül vagyok, de nem vagyok magányos. (Magányos lehetsz akkor is, ha sok barátod, nagy családod van...)
2014. ápr. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én is ismerek pár egyedül élő embert akinek van macskája, viszont ismerek olyanokat is, akik nem egyedül élnek és macskát tartanak...
2014. ápr. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!