Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fontos kismacska probléma!...

Fontos kismacska probléma! (SŰRGŐS)?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy ujszülött kb 1 hetes kiscicánk.Az a baj hogy más mint a többi nem szopizik illetve remeg,hideg a teste és fetreng (még nem nyilt ki a szeme) Mit tehetnénk? Etetjük őt tejjel (langyos) KÉRLEK VALAKI SEGITSEN NEM SZERETNÉM HOGY MEGHALJON!!!
2014. ápr. 24. 18:11
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Orvoshoz nem tudjuk vinni
2014. ápr. 24. 18:20
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy infralámpát, az alatt tartsd, különben ki fog hűlni! Vedd fel állatvédőkkel a kapcsolatot, ők meg tudják mondani, milyen tápszerrel, hány óránként kell etetni. Fecskendővel kell tulajdonképpen 2-3 óránként etetni.
2014. ápr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Szia, nekem nem cicám van, hanem tengerimalacom, de szerintem akkor is a legelső állatorvoshoz vinni!

Jobbulást neki!

2014. ápr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Vegyél macskáknak való tejet pl. Wiskas. Esetleg kecsketejet.A tehéntej nem jó!
2014. ápr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
infralámpa helyet valami más??
2014. ápr. 24. 18:23
 6/23 A kérdező kommentje:
Tehéntej miért nem jó? pedig azt adtunk neki :( más ital? nincs itthon más tej? más folyadék?
2014. ápr. 24. 18:23
 7/23 anonim ***** válasza:
Amikor az én cicám fogváltós lett, akkor sima lámpával melegítettem. De nagyon kell vigyázni vele, olyan lámpa kell, olyan távolságról, ami melegíti, de nem égeti, és nem vakítja el. Kb 27-28 °C kell neki.
2014. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Tehéntej nem jó. Macskáknak való spéci tejet vegyél, vagy létezik tápszer is, de nem tudom, milyen. Ha felhívod az állatorvost, biztos tud tanácsot adni, mivel etesd!
2014. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Értem. a mühelybe vannak a kiscicák és anyjuk meg az anyjuk baráti macsekja (nagyonjól) gondozzák őket mindig melegitik de sajnos ez kicsit hidegebb!
2014. ápr. 24. 18:26
 10/23 anonim ***** válasza:
Vidd be! Ha nem tartod melegen, és nem kap enni, el fog pusztulni!
2014. ápr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!