Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Holnap hozunk el egy kis...

Holnap hozunk el egy kis cirmost, ami jelenleg egy papír dobozban lakik. Még nagyon pici és féltem. Éjszakára árthat ha úgyanígy berakom egy dobozba, természetesen nagyba, az ágyával, nyitott tetővel? Persze csak pár hétig, amíg ilyen kis esetlen.

Figyelt kérdés

Vagy a fentieket túlaggódom?! Talpraesettek már...

Még egy fura kérdés: az ennyire pici cicák megehetik az almot? Kérdeztem a hölgyet, akitől elhozzuk és ő nem mer elé almot tenni. De szerintem nem enné meg. Esetleg van valakinek ilyen tapasztalata?


2014. ápr. 25. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Eléggé úgy hangzik, mintha egy még szopós kiscicát akarnál elhozni...
2014. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én is így hiszem. Szerintük már 8 hetes. De kék a szeme még. Kérdeztem és erre hoztak kis tápot, valami alutasakosat és arra rávetette magát, szóval eszik már. És még annyit fűztek hozzá, hogy nem az övék, szóval szopizni nem tudna már... ha nem kell nekem viszi más. Ezért is aggódok érte már most :)
2014. ápr. 25. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már eszik, nyugodtan kiveheted az ágyát a dobozból, hagyd, had császkáljon a lakásban. Nem jellemző, hogy ennék az almot.
2014. ápr. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, hogy alakult a cicuska sorsa Nálad?
2014. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!