Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog folyton a macska?

Miért nyávog folyton a macska?

Figyelt kérdés
Még kiscica túl korán lett elhozva az anyjától azért hoztam el mert elakarták altatni de nekem nem volt szívem ott hagyni szóval elhoztam. Éhes nem lehet egésznap csak eszik társasága van egy olyan macska aki anya lehetne meg egy dagi lusta kutya aki jobban szereti a macskákat mint a kutyákat. Fázni nem tudom hogy fázhat nem értek hozzájuk. A pincébe levittem még a múltkor mert ott a puffer tartály miatt meleg van és szereti is. Van kis kényelmes helye mindene. Mit tehetnék érte hogy ne nyávogjon szegényke?

2014. ápr. 25. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én keresnék neki egy pótmamit. Hirtelen, korán lett új helyre hozva és szokatlan is neki. De egy ilyen fiatal kiscicát inkább a lakásban kellene tartani mint a pincében.
2014. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány hetes pontosan?Mi egy kb 7-8 hetes kiscicát mentettunk meg,én azt csinált hogy a lakásban volt,egy számára nagy cicaketrecben.Kibéleltem az alját 2 torolkozovel ugy hogy kozepesen vatsag legyne,semiképp ne fázzon.Volt otthon ilyen vizestomlo ami megtartja a meleget ,abba tetem forr´o vizet és letakartam torolkozovel hogy nem legye tul orro.ha ilyen nincs tehted muanyag palackba de az nagyon forro és hamar kihul,vigyázni kell a hofokkal.Aztán ráterítettem egy anyagot hogy az oldalai is puhák legyenek,és erre rá szalvétát hgy ha urít akkor nem kelljen mindent kidobni.Nagyon jó, érzete magát,etetni csak tejjel szabad,legjobb a kecske,de mi tehéntejjel etettuk nem lett semmi baja.Az jó hogy van tobb macska,de ne tartsd a pincében.Nekik 25 fok kell,az anyukájuk teste még melegebb.Nagyon jól érzet magát nálam a pótmama palackokat is szerette,mindig hozzájuk bujt.:)

A tejnek minidg szobahomérsékletunek kell lennie,én fecskendove etettem de lehet venni cica cumisuveget is.:)

Ajnálom mert nálunk folyt a tej mindenhová.

Kérlek írj amjd mi lett vele.:)

2014. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tehéntej nem a legjobb választás, mert sok cica laktózérzékeny. Legjobb a boltban kapható macskatej szerintem:)
2014. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyeneket nem tudok/tehetek meg mert 15 vagyok és a családom utálja az állatokat főleg ha a házba bevinném! Én szívesen itt tartanám a szobában de nem engedik. A pincébe szokott bebújni a cica és ott van egy 1-2 éves macska neki van ilyen kis "lakhelye" a szénában és a fűrészporos zsákok közt.
2014. ápr. 25. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!