Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám a macskánk...

Hogyan tudnám a macskánk gyógyulását felgyorsítani?

Figyelt kérdés

van egy házi macskánk, vad egy macska és valahogyan megsérült a háta jobb oldalán van egy folt ott nincs szőre és nagy seb van rajta már 3 napa gyógyulgat persze most nem kóborol el

mivel gyorsíthatnám meg a gyógyulást?

(nem értek az állatgyógyászathoz gondoltam adhatnék neki valamilyen vitamint, de hallottam hogy egy ló megsérült és disznó zsírral kenték be neki a sebet nem tom ez használna-e?)


2014. ápr. 29. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Csakis állatorvos segíthet.Vidd be szegény cicár ,kint minden beleragad a sebbe.
2014. ápr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__5575376-mive..


Hidrogen peroxid-ot (amit az emberek sebeire hasznalnak)a sebre csepegtetni, spriccelni, ez fertotleniti. Picit habozni fog a seb, ez jo jel. Parszor megismetelni. nehany napon magatol be fog gyogyulni. Az en macskamnal bevalt!

Ha nincs otthon hidrogen peroxid, akkor, olvastam, hogy a citrom leve is ugyanolyan hatasos. Disznozsir nem hiszem hogy a cicara is jo, inkabb a lovakra.

2014. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!