Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért visz el egy kölyköt a...

Miért visz el egy kölyköt a többi közül az anyamacska, hogy szoptassa?

Figyelt kérdés
Négy kiscicánk van, a kamrában születtek, ahol a pincébe is le lehet menni. Már tegnap is levitt egyet,de nem tudom, ugyanaz volt-e, mint a mai, nem én vettem észre. Csak három cica volt a kosárban, az anyja levitte a pincébe a negyediket, ott szoptatta. Azután felment, a kicsi pedig ott maradt egyedül, én vittem fel a testvéreihez. Most is a három alszik, ez a negyedik meg külön az anyjával, és szopik...

2014. ápr. 29. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
El akarja vinni őket biztonságosabb helyre. Ahová hordja a kicsiket, csinálj neki oda helyet. Jó meleget, hogy bele is férjének. Ha kész, mutasd meg a maminak. Utána vidd be a kicsikhez had etesse őket. Ha fogja hurcolászni őket, akkor vidd oda a többit is. És majd nézegess rájuk. Így jónak kell lennie. Ha mégis fogja őket hurcolni akkor gondolkodj a fejével. Pl a macskák szeretik a kicsinyeik számára a biztonságos, meleg puha helyeket. Jó egy doboz is kibélelve. Ha nem érzi őket biztonságban, addig fogja őket hurcolni amíg nem talál jó helyet. Vigyázz mert ilyenkor a stressz miatt közömbösek lehetnek egy idő után a kicsik számára.
2014. ápr. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kicsik ne kapjanak majd tehén, bolti tejet mert menni fog a hasuk és kiszáradhatnak. És a mami egyen sokat, hogy legyen teje.
2014. ápr. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De mindig csak egyet visz le...
2014. máj. 1. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:
és mindig ugyanazt?
2014. máj. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki fognak hűlni így a kicsik, és meghalnak. Nagyon hamar kihűlnek. Ahová hordozza a kicsit oda csinálj egy kuckót ha biztonságos. És nézd meg hogy reagál. Így nem hiszem hogy fogja hordozni! Így sérülést is tud okozni neki. Szerintem vissza menne a többiért, csak amelyiket leviszi az elkezd simirni, és ezért szoptatja.. Ha biztonságos ott nekik akkor vidd jó őket egy meleg helyre. Ahová általában vinni szokta. Legyen azért alattuk pl egy meleg pléd. Egy dobozban ami nem túl kicsi. Sok helyen ivartalanítási akció van. Nem ártana ivartalanítani, mert így sok macskád lesz..
2014. máj. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!