Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának lehet adni nyers...

Macskának lehet adni nyers halfejet, uszonyt?

Figyelt kérdés

2014. máj. 2. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Hát én nem adnék se főlve sem nyersen.
2014. máj. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb macsaktulajdonosok hallani sem akarnak erről a kérdésről,nemhogy ilyesmit a cicájuknak adni.De had nyugtassak meg mindenkit,a kutyával ellentétben a cicáknak bátran odaadható a halak feje,uszonya,de én inkább az enyéjeimnek halnyesedéket szoktam venni a piacon,és nem is drága.Amikor pedig halat pucolok otthon,szinte tudják,hogy ők abból mit fognak csemegézni.

Következő a magyarázat:A macskák természetünkél fogva mindent aprólékosan elrágnak,és utánna nyelik le.Ezért adható nekik oda bátran a szálkás részeket is.Nem úgy,mint a kutyáknak,akik ugyebár habzsolva esznek,és a torkukon akad a szálka.Na ezért nem szabad nekik még véletlenül sem adni a szálkás részekből.Aki szeret horgászni,és macskákat tart,az tudja,hogy nagy fogások esetén,akár egy heti macskaeledelt is megspórolhat.Ugyanúgy megeszik a kopoltyút,a kis kárászok,törpeharcsák fejeit,kényelmesen elropogtatják.És ez ugyanúgy igaz a csirkecsontokra is.Amikor csirkét eszünk itthon,szinte mint a félőrültek,úgy meg vannak a csontért bolondulva.Persze emellett azért adunk nekik tápot,is,és jó minőségű konzerveket.

Egy jó tanács!Csak felnőtt macskának adj ilyen halfejet,húst.A kicsinek sosem,azzal várj,amíg megnő!

2014. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerinted a halászmacska mit eszik?
2014. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!