Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kell fizetnem az állatorvosnál...

Kell fizetnem az állatorvosnál a vizsgálatért?

Figyelt kérdés
A cicám szeme elég gennyes mostanába már 1 hete. Ha elviszem egy állatorvoshoz ott kell ezért a vizsgálatért fizetni?Egy ilyen vizsgálatnál mi történik , hogyan zajlik?
2008. júl. 27. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kell fizetned. Nekünk az állatorvos pl megnézné a cica szemét, esetleg azt, hogy van-e láza, ha kell, bead esetleg injekciót, vagy ad valami gyógyszert, szemcseppet, amit te otthon az előírás szerint adagolsz (nem kaptam még soha receptet, mindig magát a szereket adja). Az árban mindig benne van a vizsgálat és a szerek ára is.
2008. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akkor kb mennyirre számíthatok?
2008. júl. 27. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi Újpestre járunk,ott 1000 forint a vizsgálat,de ez állatorvostól is nagyban függ! Az én cicámnak például 8 hetesen(mikor befogadtuk)rühes volt a füle és a tisztításáért 1500-at fizettem,szóval így elég nehéz behatárolni!

Szerintem a lakóhelyedhez közelit keress és nézd meg a neten az áraikat,így tudsz a legjobban tájékozódni!

Sok sikert!

2008. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
A mi cicánk első oltása, orvosi vizsgálata, egy bolhanyakörv, meg nem tudom még mi (oltásra vitte a párom, meg mondta, h kisgyerekeink vannak) került 6000.-be, ez volt múlt szombaton. Most szombaton kell vinni a másodikra, fogalmam sincs most kell-e fizetni, v. felszámolta azt is (beleférhetne...)!
2008. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen mindent:). (egyébként az első oltás 2000ft volt és holnap-után megyünk a következőre)
2008. júl. 29. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!