Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb táp márka,...

Melyik a legjobb táp márka, ami bevált nektek?

Figyelt kérdés

Cicára készülünk, és látom rengeteg féle táp van. Tudom, hogy a magas hústartalmúakat kell választani, mégis megkérdezném, hogy kinek mi vált be, melyik a legjobb táp?

Értem ezt szárazra és konzerv/tasakos kajára is.

A macsek lakás-cica lesz, ha ez számít.


2014. máj. 2. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a miénket Royal Canin Indoor 27-el és Acana szárazzal etetjük.Heti 2x kap nedveset is annak a neve Carny.
2014. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Maxitabi ***** válasza:
100%

Orijen cat and kitten ill 6fish és bármely acana a szárazak közül. (jó még a brit, grau,porta 21,leonardo, applaws, natural and delicious is)

Konzervből:terra felis,grau,schesir,applaws...

Netről lehet rendelni, bár néhány kisállatosnál azért szokott lenni egy-kettő ezekből.Ha tudsz angolul,akkor találsz egy csomó catfood analisys,review oldalt,bár azok többségét Mo-n nem lehet kapni..

2014. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Az enyéim kedvence a Lidl-ös táp (2 herélt)...hogy miért, nem tudom, de már szinte az összeset kipróbáltam, amit felénk lehet kapni, és csak poénból vettem egyszer, és láss csodát, megeszik! Nálam "önetetőn" vannak, gyerekeknek lehet venni műanyag gyümölcsöket és zöldséget (8 db volt egy csomagban), ezekre vágtam lyukat, majd megtöltöm táppal, onnan kell lökdöséssel kipecázniuk a nasit. Konzervből pedig mindig másmilyent kapnak, hogy ne unják meg. Tasakosat nem szoktam adni, mert óriási az étvágyuk, nem lenne elég 10 db. sem :-). Napi max. 2 konzervet és némi maradékot kapnak (imádják a maradékot, van, hogy jobban, mint a konzervet). Bár tegnap marhapörit kaptak, azt nem ették meg, de a piskótából sosem elég...szerintem ki kell tapasztalnotok, hogy mi ízlik neki, mert ha jó minőségű a kaja, de nem eszi meg, akkor hiába költesz rá...
2014. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Saját cicáknál Acana, Orijen -ezeket szívesen is eszik. 80% hústartalmú az Applaws is, na azzal befürödtem, mert egyáltalán nem eszik meg. Próbáltuk a Royal Canin Sterilized 37-t is, szerették nagyon, de én nem vagyok érte oda. A Brit Care Castrate-t tervezem még kipróbálni. Mentett cicáimnak ami leginkább bevált és kicsit olcsóbb, az a Bosch Sanabelle gabonamentes tápja, nagyon szerették és gyönyörűek voltak tőle. Száraz mellé néha nyers csirkehús + Aldis Shah konzerv, ami 60% hústartalmú.
2014. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ecsemecse ***** válasza:
100%
Az enyémek Cat Chow-ot esznek, reggel sima szárazat, este konzervvel bekeverve. Nagyon szeretik, tök virgoncak, szép a szörük, egyszerű házicicók. :)
2014. máj. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Acana pacific, rengeteg tápot próbáltunk de mindtől viszketés,hasmenés, ezzel teljesen beállt az eszmétése,nagyon magas és kiváló minőségű haltartalommal bír ,és az ára se vészes. Sajnos húgykövesség kockázata miatt már nem adhatom neki :(
2014. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ment a zöld kéz!
2014. máj. 2. 18:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Orijen nagyon jó táp.


Mi kezdetben Brit Sterilised táppal etettünk,ivartalanított kandúr cicát.De már nem lehet kapni nálunk,ezért áttértünk a Trainer Fitness tápra,nagyon jó és nagyon szereti.

2014. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amiket leírtak, Orijen, Acana tényleg jók. Én Josicat-tel etetem a cicáimat. A tartalma, minősége jó, a cicák imádják és az ára jóval kedvezőbb, mint az előzőknek. :)
2014. máj. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ROYAL CANIN Neutered Young Male S/O tápot adok ivartalaníttot 1 éves kanúromnak. Napi 2x eszik a zacskón előírt mennyiséget, azaz 5 dkg tápot kap. Nedveset nem eszik, csak különleges alkalmakkor kap 1-1 doboz Sheba konzervet. Nagyon szereti a Royal Canint, ezt 7 éves koráig kaphatja. A tápnak nagyon jó illata van, nem büdös, mint a többi cicakaja, amit eddig vettem. Ha ivartalaníttani szeretnéd, ez a legjobb választás neki, ez jelentősen csökkenti a húgyúti problémák kialakulásának kockázatát.
2014. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!