Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy terhesség alatt hány...

Egy terhesség alatt hány cicát szülhet a macska elsőre?

Figyelt kérdés
Az enyémnek sikerült 7-et. Sok cicám volt már, de ilyet még nem tapasztaltam.

2014. máj. 4. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, a miénk csak 3-at szült először.
2014. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Hát ez változó. Nekem az egyik elsőre csak 1-et szült, a másiknak elsőre sikerült 4-et.. Ez macskától függ szerintem.

Meg az egyik cicum már jópárszor ellett és mindig 4 volt, most legutoljára meg 7. Nem lehet előre meghatározni. :)

2014. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
a miénk általában négyet szokott, elsőre is.
2014. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az enyémet ivartalanitattam esküszöm nem bántam meg kicsit sem.
2014. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én cicámnak 3 tesója volt, tehát ők négyen voltak :) Általában 3-8 kiscica születik, ennél lehet több is, kevesebb is, mivel ez csak statisztika. Ez a cicustól függ, mindig lutri.
2014. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Felelőtlenség, amit csináltok.


[link]


Én ezért kampányolok az ivartalanítás mellett, és nem azért, mert utálnám a cicákat. Bár általában az ilyen szaporító emberek zömét nem érdekli semmi a napi ételen és szórakozáson kívül, csak vegetálnak a semmibe.

2014. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ezt a hülye cikket...amúgy, nem ez volt a kérdés...
2014. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek általában négyet. Tudom, hogy unalmas, tudom, hogy sokan utálják, de kérlek ivartalanítsd a cicádat! Az első macskám a sok ellés miatt halt meg és sajnos rengeteg kismacska van ilyenkor a menhelyeken!
2014. máj. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!