Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak még tavaly...

A macskámnak még tavaly ősszel belekaptak a szemébe, akkor nagyon begyulladt neki, de krémmel kezelgettem, szépen elmúlt. Ámde azóta is homályosabb az a szeme, miért?

Figyelt kérdés
Annyira be volt neki gyulladva és váladékozott, azonban vettem neki szemcseppet, kamillával is szépen kezelgettem neki, el is múlt. De azóta az a szeme kicsit homályosabb. Nem értem miért maradt meg ez neki. Tud esetleg valaki ajánlani valami szemcseppet vagy krémet, amivel elmulaszthatnám. Mert azzal, amivel kezeltem nem akarom feleslegesen terhelni, még lehet, hogy ártanék neki.
2014. máj. 6. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvoshoz kell vinni.

Valami szövődmény léphetett fel, mert nem vitted orvoshoz anno, és így valószínűleg nem a legmegfelelőbb kezelést kapta.

2014. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont most voltam vele dokinál, ivartalanítás miatt, én hülye meg nem hoztam fel neki, bár el is feledkeztem róla.....mert ha nekem valamelyik állatomat vinni kell a dokihoz, jobban stresszelek, mintha nekem kellene menni :)
2014. máj. 6. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok vele.Pedig már egy hétre előre kigondolom ,h mit kell megkérdezni de akkor is elfelejtem.
2014. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a sérülés miatti keringési zavarra tippelnék, de vakon akkor sem szokás szembe gyógyszert csepegetni, mert valaki tényleg vak lesz a végére. Szóval majd állatorvos megnézi.
2014. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De kigyógyítható belőle? Mert félek, hogy a látására is kihatással van.....
2014. máj. 6. 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor kellett volna dokihoz vinni mikor ez történt :( Corneregél helyre tette volna,de az már nem segít egy éves sérülésnél.Optimmun lehet jó rá,de ez vényköteles.Vidd el a dokihoz,mert ő látja,hogy milyen.(optimmunt ne használj orvos nélkül,mert ha nem jó a szemére akár elvesztheti a szemét is)
2014. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ezzel egyetértek, csak mondom én hülye, a múlt héten vittem orvoshoz....de a nagy idegességben elfejtettem neki felhozni....
2014. máj. 6. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!