Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A 6 hetes cicám folyton...

A 6 hetes cicám folyton nyalogatja, harapdálja (de inkább nyalogatja) a takarót, közben a karmait ki be húzogatja, és dorombol! A takaró utána tiszta nyál. A hajamat, az orromat és az arcomat is gyakran nyalogatja! O. O (? )

Figyelt kérdés

A spermás takaró, illetve egyéb az hülyeségekkel való viccelődést el sem kell kezdeni!


Sokszor (miközben játszok) beül/fekszik a nyakamba, és ott alszik. Egyszer bepisilt az ágyba, egyszer pedig bekakilt az ágy alá, így a folyosón alszik. Szobacica.



2014. máj. 13. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hiányzik a mamája.
2014. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kedves történet egy az anyjától korán elválasztott kölyökmacskáról. De egy 6 hetes macskától szobatisztaságot még nemigen lehet elvárni.

Egyébként mi a kérdés? Mert én azt nem látok egyet sem.

2014. máj. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A mamija hiányzik neki. Emlékszem volt egy kölyök cicának aki minden gombot ami anyukám ruháján volt szopizot kb 3 hónapos koráig
2014. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális viselkedés egy 6 hetes picinél. Ennyi idősen még nem kellett volna elválasztani az anyjától, viselkedészavar könnyen kialakul a túl korán elválasztott cicáknál és a személyiségük fejlődésére is negatívan hathat. Állatvédelmi törvény nem véletlenül nem engedi 8 hétnél korábban elválasztani, de a legjobb 10-12 hetesen.(Persze ha mentett cicáról van szó és nem volt más megoldás, akkor nem szóltam.)
2014. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én egyik cicámat, aki 2 hete töltötte be az 1 évet, a mai napig "szoptatja" a herélt 5 éves cicám. 4 hetes korában mentettem meg egy olyan helyről, amiről inkább nem is mesélek :-( . Az anyukája ezután kb. két héttel pusztult el...Őt nem tudtuk megmenteni...
2014. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 emir72 ***** válasza:

Korán lett elválasztva. Idővel majd nagyjából kinövi.

Nekünk a kb. másfél-két éves nőstény cicánk, néha még mindig "szopizik" - múlt évben a szülése előtt 3 nappal mentettem, sérülten.

Nálunk csak az zavaró, hogy csak az én pólómat gyűri csücsökre, és szopizza; és csak ha fehér póló van rajtam. De imádom! :)

2014. máj. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én macskám 8 hetesen került hozzám,de ős is ugyanezt csinálta. Még az első két éjszaka békén hagyott, de utána olyan volt, mint egy rosszul alvó kisgyerek, két óránként költött, mert állandóan mászott rám, cumilta a fülemet, az orromat, a karomat, és dagasztott.

A mamája hiányzik neki, de idővel kinövi.

2014. máj. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Korán lett elválasztva. Citromlevet kell a takaróra fújni.
2016. okt. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!