Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit jelent az ha a macska...

Mit jelent az ha a macska nyávogós-dorombolós hangon jön utánam? És miért nem szereti ha simogatom a hasát?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy éhes de vagy csak szeret és azt akarja hogy simogasd ahol én lakom ott a szomszédban van egy macska sajnos a gazdájának nincs ideje rá és ezért szegény macska addig nyávog amíg valaki végre meg nem simogatja
2009. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak most csinálja ezt, vagy mindig ilyen volt? Ha ez a viselkedés újkeletű, szerintem fáj a hasa! Erre utal az is, hogy nyávog egybekötve dorombolással. A dorombolás lehet a fájdalom jele is, nemcsak az elégedettségé. A mi lánycicánk mindig dorombolt szülés közben.
2009. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

figyelemfelkeltés, egy kiadós dögönyözésre vágyik, és arra h csak rá figyel, vagy h megetessed

az én cicám ezzel a szeretet hiányt jelzi

2009. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szeretné ha megsimiznéd-megdögönyöznéd

ja és a finom kaja sem árt:-)))

2009. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Éhes!
2009. dec. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem fáj semmilye,akkor nem mászkálna utánad,hanem összekuporodna pl. Az enyém 6 éve ezt csinálja, ilyenkor kényeztetésre vágyik és "kinyávogja" magának!

A hasát ezért nem szereti sok macska ha simogatják,mert ott nagyon védtelennel érzik magukat. Nagyfokú bizalomra utal,ha engedi,hogy a hasát simizd.

2009. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! SEMMIJE, az előbb ly-nal írtam:)
2009. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy nem éhes.És nem is fáj semmije,mert nem rég voltunk dokinál.Egyébként csak akkor csinálja ha megyek (egyfolytában jön utánam a drága♥).Ha ülök beleül az ölembe :)Köszönöm a válaszokat:)
2009. dec. 28. 16:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg tüzel.
2009. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt akarja, hogy foglalkozz vele. A másik kérdésedre pedig az lehet a válasz, hogy a cicák támadásnak veszik a hashoz hozzáérést. Amelyik nincs hozzászokva kölyökkorától fogva, az nem biztos, hogy szereti.
2009. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!