Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Török angóra macskám valaki...

Török angóra macskám valaki nem fogadná örökbe?

Figyelt kérdés
Nőstény, ivarérett, hófehér színű macskámról lenne szó. Azért adnám örökbe valakinek mert, allergiás vagyok rá, és édesapám azt mondta hogy elég. Nem szeretném az utcára, menhelyre tenni, a szivem fájdulna meg.

2014. máj. 15. 16:22
 1/7 piriiiiii ***** válasza:
50%
Hol laksz?
2014. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Adj fel hirdetést, esetleg facebookra is kitehetnéd. Lehet ismerőseid közül érdekelne valakit, akkor tudnád is hogy jó helyre került :)
2014. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
50%
Milyen idős ? Hol található?
2014. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak jó helyre add oda, mert sokaknak dollárba áll a szemük hogy nincs ivartalanítva és nehogy egy pénzéhes szaporítónál találja magát.
2014. máj. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen örökbefogadnám, de "sajnos" már így is van 3 cicám, és nekik pont minden szükségeset meg tudok adni, nem tudnék többet vállalni, mert nem szeretném hogy egyikük is nélkülözzön.

Pont ezért javaslom, hogy olyan helyre add, ahol még nincs macska, de nagyon szeretnének, mert akinek van már 1 (vagy több) nem biztos, hogy tudná vállalni a +1-et, főleg fajtatisztát, aki nyilván szobamacska. :)

Egyébként először kérdezgesd meg a legközelebbi ismerőseidet, utána jöhetnek a távoliabbak (facebookról akár), esetleg rokonok. Szerintem az a legjobb ha ismered az örökbefogadót, így biztos lehetsz benne jó helyre kerül.

Viszont ha senki nem fogadná be, akkor marad a facebookos hirdetés, esetleg apróhirdetéses oldalakra is felteheted.

A lényeg hogy olyanokkal kezd akiket ismersz! Remélem, jó helyre kerül majd! :)

2014. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ez csak egy tipp,de csakis ivartalanítási kötelezettséggel add oda másnak.

Nekem van egy maine coon mixem(utcáról mentett) és eddig mindenki kölyköket szeretett volna tőle, szóval ha szép a cicád jó eséllyel rárepülnek a szaporítók.:

2014. máj. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy ha igazán jót akarsz a cicának, akkor eleve ivartalaníttatod, úgy adod örökbe és akkor biztos lehetsz benne, hogy nem macskagyárnak viszik.
2014. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!