Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pár hetes kiscicák anyacica...

Pár hetes kiscicák anyacica nélkül! Több lent! Mit és hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Van egy kertünk és egy cicaházba találtunk 2 kicicát jéghidegek voltak bogarak másztak rajtuk alig lélegeztek az esetleges anyukához oda raktuk de ő csak rájuk lépett!!:(Megmelengettük és haza hoztuk őket!!Nem tudom mit és hogyan kéne csinálni!:(Nagyon FONTOS lenne a hasznos,és jó tanácsok!!:)

#macska #par hetesek
2014. máj. 18. 12:12
 1/7 anonim válasza:
100%
Hogyha a kiscicák egyedül még nem esznek, akkor etetni kell őket, én is épp nevelek négyet. Langyos tejet adok nekik cumiból naponta legalább háromszor. Betakargatom őket, hogy ne fázzanak meg. Pár hét múlva majd elkezdenek egyedül is enni, én addig így csináltam. :)
2014. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én már nagyon rég csináltam ilyet,de annak idején mi is meleg(de nem túl meleg)tejet adtunk nekik,pici (még köldökzsinórcsonk is látható volt rajtuk)kutyáknak,pedig akkor még kapható milupa bébi tápszert(nyák)adtunk.Nagyon szépen fejlődtek tőle.

Amikor nem volt dudlink itthon akkor zacskó csücskét tűvel kiszúrtuk és abból szoptattuk őket,2 óránként.Utána vettünk a gyszertárból amit kell.

Volt olyan pici cicánk,aki úgy került ide,h.nem jól etették,nem tudott kakilni. :( Neki akkor Mira keserűvizet adagoltam kiskanállal.

Ha vmit nem tudsz,v nem értesz írj privát!Ha tudok segítek. :)

2014. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszöm a válaszokat!!!Valósziűleg késöbb még irok ha nem baj!!:)
2014. máj. 18. 12:37
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy tehéntejet NE ADJ! A macskák "laktózérzékenyek", hasmenésük lesz tőle és el is pusztulhatnak ilyen korban. Lehet kapni macskatejeket állatfelszereléses boltokban, de szupermarketekben is. Mindenképp ilyet kapjanak!
2014. máj. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. máj. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a nagyszüleim is így jártak, gondoskodj róluk és egészséges vidám cicák leszenek
2014. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!