Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ha a macskám...

Mit csináljak ha a macskám nem szoptatja ill. nem törődik az 1 napja született 3 kölykével?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Etesd te őket,pipettával,fecskendővel(tű nélkül :) ezek hiányában zacskó csücskét kiszúrod tűvel,meleg-langyos tejet töltesz bele,és próbálkozol.)Majd szerezz be pipettát,mert ilyen pici cicáknál még ez lehet a segítség.Majd ha tudsz,kérd ki állatorvos tanácsát.
2014. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatjátok macskatejjel "szoptatni" őket, és melegen tartani, de sajnos több, mint valószínű el fognak pusztulni szegénykék. :( Egy pár napos kiscicának szüksége van az anyja melegére és magára az anyjára (etetés, tisztántartás, tanítás céljából) , ha 2-3 hetesek lennének akkor nagyobb esélyetek lenne az életbentartásra, de így igen csekély.

Mivel már megtörtént a baj, így ha következőnek szülne valószínű akkor se törődne a kicsinyeivel, így mindenképpen ivartalanítsátok a közeljövőben és nem lesz több ilyen probléma. Tudom milyen érzés, egyszer velem is előfordult, hogy a macskám nem törődött a kölykeivel, sírtam is rendesen mikor elpusztultak, de nem tudtam mit tenni. Viszont az ivartalanítás minden további problémát megold.

2014. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ezt olvasd el, segíthet: [link]

2014. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerencsére a mama egy negyed óra múlva visszajött és most egy kupacban szuszognak :)
2014. máj. 18. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:

# 2


Szerinted az ilyenek elviszik állatorvoshoz az állatokat? :(

2014. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!