Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fressnapfban (Pécs) melyik a...

Fressnapfban (Pécs) melyik a legjobb ár/érték arányú száraztáp, amit érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Cicám jelenleg Royal Canint eszik, de nem szereti. A doki azt mondta, próbálkozzunk új táppal, érdeklődjek körbe ismerős macskatartók körében. Viszont ismerős macskatartók mindenféle tápot etetnek (nem minőségit), így ez a kör kilőve. Valami olyant szeretnék, ami nem kerül 100 ezrekbe, de mégis minőségi. Tudom, hogy ezek a tápok alapjáraton is drágábbak, nem ezzel van a gond, csak a túlfizetett, túlárazott tápot nem akarom megvenni. Nektek mi vállt be?


Esetleg kutyatápot is tudnátok ajánlani idős kutyának? Vele most akarok tápot váltani, valami seniorra, de még nem tudom, hogy mire. (tudom, macskás oldal, de nem akarok ezért még egy kérdést kiírni, hátha macskások is tudnak választ adni)



2014. máj. 20. 06:23
 1/1 anonim válasza:
Nekünk a Whiskas mindig bevált, de nem minden macska eszi meg. Mint az embereknek a macskáknak is más az izlésük. Vegyetek 3-4 olcsóbbat és nézzétek meg melyiket eszi meg ha nem válik be akkor vegyetek még mást, de annyira ne sokat mert sok olcsó is sok pénz és ha nem izlik neki kikell dobni ezért próbáljátok meg a kutyatápot hülyeségnek hangzik de az én macskáim szeretik.(Vagyis most tűnt el egy és hiányzik nekem:'(( )
2014. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!