Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátok hánykor kel...

A ti macskátok hánykor kel reggel/hajnalban? Utána hogy telik a napja?

Figyelt kérdés
Az enyém fél 5 környékén. Reggelig csendben van, míg fel nem kelek, utána már megszólal az éhes száj. 8 körül szoktam neki enni adni, mászkál még egy picit és kidől. Ilyenkor képes egészen délutánig aludni, úgy hogy fel sem kel. Délután megint eleven, játszik, futkározik, ismét lepihen egy kicsit. Eljön a vacsi ideje 7-8 körül, aztán ilyenkor szokott rájönni az a bizonyos 5 perc. 11 körül alszik el, ahogy én is és az egész éjszakát végig alussza, majd kezdődik előröl az egész körforgás :)

2014. máj. 20. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Reggel szinte mindig akkor kel, amikor mi.Kivéve, mikor a szekrényben alszik, mert akkor kicsit később.Mindenkit üdvözöl, megpuszil, ügyel rá, hogy szeretetteljesen induljon a nap.Aztán kimegy anyuval mosogatni, közben megreggelizik.A délelőtt változatosan telik.Ha jó az idő, ilyenkor napozik.Játszik, vagy szunyókál.Délben jön velem főzni.Aztán ebéd után, mint a jó ovisok, lefekszik egy hosszabb pihenőre (a szekrénybe).A délutáni alvás után uzsonnázik, játszik, anyuval tévézik, egyéb szabadidős programok.Este játszunk kicsit, aztán 9 körül már nagyon ásítozik és mondja, hogy álmos.Muszáj megágyazni.10 körül alszunk.
2014. máj. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én 8 hetes cicám is kb 5 óra körül ébred, de olyankor játszana, ezért felkelt engem is...Bocs, hogy belekérdezek a kérdésedbe, de szerintetek kinövi?

Aztán 8 körül kap reggelit, ha itthon vagyok, akkor 1 óra körül egy kevés száraz tápot, ha nem vagyok itthon, akkor hagyok neki. Délután szunyókál, meg játszik, este 8-fél 9 körül kap vacsit, aztán 10 és 11 között megőrül (de akkor ez általános szokásuk...) majd fél éjfél körül elalszunk...:)

2014. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
11 hetes kandúrka: reggel 6kor felkel 7ig folyamatosan rosszalkodik, ugrál, harapdál, raptorkodik, vadássza a gyerekeket. Kap reggelit, utána benyomja a szunyát .... szerintem addig alszik míg meg nem jövünk. Fél 5 kor felébred: kezdődik a ramazuri elölről 5kor, uzsi, pici szunya, 10ig játék, kaja, alvás. Kicsit aktív macsek.
2014. máj. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!