Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon válogatnak, mit tegyek?

Orchidea3 kérdése:

Nagyon válogatnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom a cicáim miatt! Mindig megszoktak enni nekem mindent a száraz bogyókat,konzervet egyaránt. De most megmakacsolták magukat,nem akarják megenni. Cseréltem más fajtát többször, hátha az a gond,h megunták de igy sem esznek. Nem betegek az biztos mert jó kedvűek,nem szomorúak. A konzervet szoktam adni kenyérrel, tésztával mikor mi van megmaradva és ették. Az állatkereskedésben azt ajánlották,h hadjam őket rendesen kiéhezi és majd meg fognak enni mindent,mert ha hagyom ,akkor ilyen válogatósak lesznek és problémás lesz az etetés. Tik mit javasoltok?

2014. máj. 20. 12:09
 1/5 brandon91 válasza:
tedd ki neki a kaját aki éhes az eszik :D
2014. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most az van,mindig hagyok kint bogyót ha éhes ,akkor csipeget de ennyi :(
2014. máj. 20. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:

A kimérős tápok egy részét szerintem hamisítják, papírt, fűrészport, szóját, aromát és színezéket használnak, az állat viszont nem hülye, hogy megegye.


Ha ilyen gond nincs, akkor nézz utána a FORL nevű betegségnek a gogliban.

A vizestálnak én üdítős petpalack alját vágom le és azt használom, hetenként kidobom és újat vágok.

A vizestálban máskülönben rengeteg fogrontó és ínyérzékenységet okozó baktérium tud felszaporodni.

2014. máj. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Medvi ***** válasza:
Nem látszik rajtuk, hogy lefogytak amióta nem esznek? Mióta tart az étvágytalanság? Ha lesoványodtak, akkor valószínű, hogy valami gonosz betegség lehet a dolog oka. Állatorvos talán meg tudná állapítani, hátha gyógyítható. Ha nem soványak, akkor lehet, hogy a szomszédban esznek.
2014. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Benko szandi válasza:
Szerintem ne tegyél ki neki kaját mert ha éhes úgyis megy reklamláni a kaját!!!!!
2014. máj. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!