Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi tortenhetett? :' (

Mi tortenhetett? :' (

Figyelt kérdés
A macskam egy eves volt nemreg elpusztult.Nem tudom,hogyan es miert.Volt egy mutete kivettek a mehet utanna kicsit beteg lett.De egy honap mulva teljesen rendben volt hizott,nott.Aztan egy ejszaka elpusztult.Tudni kell,hogy aznap is evett kint nem volt akkor mar ket napja.Delelott semmi baja nem volt evett delutan is.Este mar ki volt tagulva a pupillaja (kb. 7 korul) 11-kor elpusztult.A hasat fajlalta es kapkodta a levegot.Fel se birt allni csak maszott szegeny. :'( Vegul az utolso fazisban mar csak kb felpercenkent meg levego utan kapott.Nem ertem az egeszet napkozben semmi baja nem volt,evett ivott.A hazban az unokaocsem miatt nincs semmi olyan mergezo amihez hozzaferhetett volna.Nagyon szerettem a karjaimban pusztult el. :'( Valami otlet mi tortenhetett vele?
2014. máj. 23. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Este 7-től 11-ig nézted a haláltusáját és lírain leírod ide hogy a karjaidba pusztult el? Ezzel azt hiszed mindent megtettél érte? Hát nagyon nem.

Nekem rosszul lenne cicám aki szintén csak 10 hónapos,lehet éjjel 1 is akkor is felkeresnék ügyeletet vagy felhívnék állatorvosokat aki fogadni tud,de még csak éjszaka se volt este 7..legtöbb rendelő ilyenkor zár csak.

De ez az oldal se a patológia, vidd el boncolásra ha szeretnéd kideríteni a halál okát.

2014. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem okoskodast kertem.En nem magyarorszagon vagyok.Itt sajna nincs este semmi.Leghamarabb reggel tudtam volna segitseget hivni szegenyhez.Ha otthon vagyok nyilvan rohanok vele valahova...
2014. máj. 23. 12:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Szívre utalnak a jelek sajnos. Lehet, veleszületett elváltozása volt.
2014. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Melyik országban nincsen állatorvosi ügyelet?
2014. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hol élsz afrikában hogy nincs állatorvosi ügyelet?
2014. máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerbiában nincs.csak a nagyobb városokban.Ahol én lakom(ada) ott sincs.
2014. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

A leányzó kérdést tett fel és nem kioktatást kért.


Lehet valami vele született rendellenesség a hibás, vagy lehet megevett valami mérgező dolgot.


Én is szeretem az állatokat, sajnálom! Megértem a bánatod! :(

2014. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy lány?
2014. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#7-es koszonom szepen. :)
2014. máj. 23. 13:55
 10/11 A kérdező kommentje:
Es igen lany vagyok. :D
2014. máj. 23. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!