Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hill's Science Plan Young...

Hill's Science Plan Young Adult Sterilised Cat táp mennyire jó minőségű cicáimnak?

Figyelt kérdés
Nem találkoztam még ezzel a táppal, viszont egyik ismerősöm most szólt,hogy külföldről az 1,5 kilós adagot tudná hozni kb. 1300 ft-ért. Neten utána néztem, ott jóval drágábban találtam meg, úgyhogy ár alapján a jó tápok közé tudnám sorolni. Van 2 cicám, egy 1,5 éves ivartalanított fiú és egy 3 éves ivartalanított kislány. Nekik megfelelő lenne ez a táp? Érdemes hozatnom?

2014. máj. 23. 13:52
 1/2 Maxitabi ***** válasza:

Ha a száraztápról van szó,ezt találtam összetételnek: Kukorica, szárnyashúsliszt (-legalább 32% csirke), kukorica-glutén,állati zsírok,halolaj, Fhérjekivonat,káliumklorid....("Mais, Geflügelfleischmehl (mind. Huhn 32%), Maiskleber, tierische Fette, Fischöl, Proteinhydrolysat, Kaliumchlorid, Natriumchlorid, Calciumcarbonat".)

Ez szerintem nem túl jó. Eleve kukoricával kezdődik,vagyis abból van a legtöbb benne,harmadik helyen is tuképpen ugyanaz,az egy melléktermék...

Nálam az ivartalanított cicák semmi extrát nem kapnak,de abból a csúcsot. Alap, hogy gabonamentes legyen a táp, jó összetevőkkel (orijen 6fish vagy cat vagy acana valamelyik)-így megkapnak minden lényeges dolgot,ehhez igyanak elegendő vizet és macskafű is mindig rendelkezésre áll. Nem kell spéci táp szerintem...Arra kell figyelni, hogy kevés vagy alig szénhidrát (se gabona,kukorica,szója stb..semmi cukor (se karamell,se cukorrépa,se egyéb formában) se színezék és tartósítószer ne legyen benne.

A hills a középkategória szerintem. Van nála sokkal jobb (applaws,taste of the wild,natural and delicious pl) de sokkal rosszabb is.Te tudod eldönteni,mint tudsz megvenni (és mit esznek meg a cicák..)

2014. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

[link]

Erről a tápról lenne szó, csak ha minden igaz, halas.


Jelenleg a cicák Brit Premium Cat Adult Chicken ( [link] tápot eyznek, csak abból a 8 kilót szoktam rendelni 6700 ft-ért, ennek meg az 1,5 kilóját találtam meg közel 5000 ft-ért. Azt hittem, akkor ez jobb, csak biztosra akartam menni. De akkor ezek szerint nem javasolt a tápváltás, legalábbis nem erre...

2014. máj. 23. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!