Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisilt le a macskám?

Miért pisilt le a macskám?

Figyelt kérdés
tegnap nyugodtan ülök kint az udvarban, egyszercsak jön a macskám, a hátam mögé áll, és hátbapisil. Még nem csinált eddig ilyet, amúgy 2 éves kandúr. most jelenleg azzal büntetem, hogy nem foglalkozom vele, csak kaját kap, meg vizet. Nem tudom, hogy tudja-e vajon, hogy miért vagyok rá mérges, lehet nem lesz hatásos, és megint lepisil.
2014. máj. 25. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Pisild le te is!
2014. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Csak megjelölt. :-)
2014. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Ez ilyen. Megjelolt, hogy az ove vagy.

Amugy, a macskak nem kutyak, hogy kizarassal lehessen nevelni oket.

Az ilyen dolgok tokeletes megoldasa az ivartalanitas.

2014. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#1-es ezen már én is gondolkodtam, hogy vajon ő nit szólna, ha viszonoznám a dolgot. valószinüleg nem örülne neki. :D
2014. máj. 25. 14:18
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem biztos,hogy pisilt,ez a kandúroknál terület jelölés miatt van.Nekem egyszer egy bolond macska a nadrágomat jelölte meg,azt hittem seggberúgom :D
2014. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

akkor ezt más macskák is megcsinálják a gazdájukkal?

ivartalanítani nem akarom, mert macskabarát környéken lakunk, szóval ezt a hátbavizeléses dolgot leszámítva, nincs rá szükség.

2014. máj. 25. 14:21
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Egyértelműen azért csinálta mert megjelölt, mivel nincs kiivartalanítva ezért előfordulhat máskor is:D


Nem fogja összekapcsolni a dolgokat, tehát hiába nem foglalkozol vele.. letojja, vagy akkor inkább lepisili :DD

2014. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

#7 -es vagyok még akartam írni, hogy velünk is előfordult egyszer ilyen :D


nővérem lábát pisilte le az egyik -épp ivartalanítás előtt álló- kandúr macskánk :D

2014. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Megjelölt a macskád, te az övé vagy. Mint ahogy az a nyomoronc macska, amelyik a bejárati ajtómat egy héten 2-3x megjelöli.Már foltokban lemarta a festéket, és büdös. Macskabarátság ide vagy oda, hoztam az előszobába egy nagy lapátot, ha elkapom, agyoncsapom. Ha megismerem, hogy kié, akkor a gazdájával végignyalatom az ajtómat.
2014. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
akkor inkább, nem büntetem tovább, nehogy depis legyen.
2014. máj. 25. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!